Разочарование от играта

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от adibobi на 10.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mailna

    mailna Стажант

    Какви са тези глупости да спират играта,точно когато има куест за време.Уж докато изгледате клипа,а вчера беше за няколко часа,днес пак я спряха
     
    shiky харесва това.
  2. boris252525

    boris252525 Стажант

    А компенсация ще има ли?
     
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    здр-те и от мен и на мен както и на вас ми писна от играта няма го стимула липсват новости в играта а когато има евент то ще е с старите им обори от които искат да се оттървът и аз както вас нямам и половината от оборите и дърветата но за нов да пусне не ми се мисли Да за разлика от някои от тук аз съм зареждала СМС и можеби това ми е грешката нее трябвало да го правя и казвам край преди време пуснах анкета за помощната техника и от там отговор Няма
     
    pipi, kristi_ok и shiky харесват това.
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    здр на ПиТ имаш лебед от мен това поне имам
     
  5. megilana

    megilana Подрастващ автор

    здравейте и от мен :) Имам един въпрос, чийто отговор не открих никъде. Тъй като съм отскоро в тази игра, но играя други на БП, има ли начин тази рамка да се махне и полето да се разшири, както е при другите им игри. На 10 ниво съм, още разучавам играта, но не мога да си представя къде ще наредя всичките тези кокошкарници, обори, декорации и т.н.
     
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Няма :)
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Но след 17 ниво ще отвориш още едно поле - пустото, след като събереш достатъчно съседи/приятели.
    След това със звезди ще отвориш Горската поляна. Ще дойде и момента на Цветната градина, Бахама-плантация, Бахама-дъждовна гора и Острова на съкровищата.
    А и не е казано, че трябва всичко да имаш извадено на полето. Трябват ти кокошки - вадиш кокошкарници, правиш кокошки, после прибираш и вадиш нещо друго и т.н.
     
  8. megilana

    megilana Подрастващ автор

    Благодаря ти много за отговора :) Не знам дали ще стигна до тези нива, тази теснотия много ме дразни. За какво им е тази рамка, все едно играеш в прозорец
     
  9. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Разочарование - тотално, огромно, от всичко
    >:(

    Съсипаха я нацяло и окончателно тая игра
    Беше най-смислената и печеливша игра на бигпойнт, но вече не
     
    Последна редакция: 2.11.16
    ..koni.., .water., -niksan- и още 1 човек харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз все още играя БЕЗПЛАТНА игра, но не съм сигурна дали не е печеливша, всичко се продава вече, само да има париxD.
     
    ..koni.., маринката74 и pepa551 харесват това.
  11. БуляГана

    БуляГана Прохождащ

    Реших да си направя новогодишен подарък - абонамент "Помощна техника", но БП ме изненада...
    Няма плащане с паричен превод:mad::mad:, а аз като стара фермерка в запустяло село не ползвам карта:p
    Откога е така и докога, или за напред ще ми отрежат възможността да плащам с преводo_O
     
    ..koni.. харесва това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Това сподели друг играч наскоро:
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Плащане-по-банков-път.14116/page-2#post-95400
     
  13. БуляГана

    БуляГана Прохождащ

    Благодаря, mushnuk:) В никакъв случай не се кандидатирай за модераторxD
    Като играч си по-полезна от целия модераторски екип.
    И все пак ми се иска да чуя отговор отвисоко...А дано, ама надали:eek:
     
    ficho_123, ZORBA13, .water. и още 1 човек харесват това.
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, опцията е премахната засега, работи се нещо по нея, не могат да ни дадат точен отговор дали ще я има и кога евентуално тази опция за плащане.
     
    маринката74 харесва това.
  15. БуляГана

    БуляГана Прохождащ

    Благодаря, че получих отговор,макар и да не ме удовлетворява.
    И не очаквам опцията да бъде върната. Не ми искат паритеxD
    Няма комбайн, няма празничен мързел, отивам да хващам мотиката:p
    ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!:music::music::music:
     
    -dd76-, Кобрелия и ficho_123 харесват това.
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    тази опция е много изгодна за хора без карти, но не е практична, защото много често промоциите са за 24 или 48 чАса, а превода отнема понякога и до 4 дни. Това затруднява активирането на промоционалните пакети и създава проблеми между играчи и БП.
     
  17. -mimi199-

    -mimi199- Стажант

    А не трябва ли вече нещо да се раздвижи в играта!? 93-то ниво съм - изпълнила съм всички куестове с растения и почти всички с животните и дърветата, които имам (защото от така щедро предлаганите напоследък загадъчни стръкчета и обори май само подобрения се падат). Та питам се какво да сея и за какво, какви обори и дървета да извадя на полетата и какво да правя после с продукцията. Мисля, че играта губи смисъл при създалите се обстоятелства.
     
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    по-нагоре също има куестове, които ще ти се отворят след определено ниво, растения има...Разгледай куестовете и виж какво се иска, можеш да си набавиш някои от исканите неща, докато достигнеш ниво...
     
  19. -mimi199-

    -mimi199- Стажант

    Разгледах ги и не видях какво ще е това, което мога предварително да си набавя, при условие, че в тези куестове за високи нива се изискват единствено растенията получени при достигане на съответното ниво. Просто мога да се съглася с изказано по - напред мнение, че май продължаваме да играем просто, защото не ни се зарязва това, което сме постигнали досега и то с не малко труд.
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А ако ти се играе, какво ти пречи да отглеждаш растения, животни и т.н., да ги продаваш на пазара и да си набавяш плодчета и животни, които са от стръкчета и пишеш, че ги нямаш? Или да трупаш парички за селектирани животни? Или просто да трупаш точки опит и да минаваш нива? Целите в играта си ги поставяш сам/а.