Пълнолуние

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от mushnuk на 23.10.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    вече е оправено, благодаря за наблюдателността ти!
     
    .TAINNA., tanyamery, Bamze и 2 други харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Видях :)
     
    Bamze и Кобрелия харесват това.
  3. ananievs

    ananievs Подрастващ автор

    Здравейте!
    Какво е Некрономикон?Търся и не мога да намеря нищо за него
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  5. ananievs

    ananievs Подрастващ автор

    mushnu4ka харесва това.
  6. buba62

    buba62 Главен болярин

    Възнамерявам утре да направя някакво количество печатници, да прежаля няколко бонуса за прибиране на пълнолунна реколта, малко СХ, бързо да направя некрономикроните за читалището и малко за плевнята и още по-бързо да забравя за продължително време за пълнолунния свят.
    Приятни страховити занимания, фермери!
     
    ..koni.. харесва това.
  7. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    ...Два Зловещи музея могат да се спечелят след изпълнение на куеста в читалището "Зловещият музей".... - това от новините.
    Но музеите липсват като награди в куеста "Зловещият музей"!!!
    От къде ще се получават музеите? Ако са като награда от куеста, са пропуснати в таблицата. 8)
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Зловещите музеи ще са оттам, откъдето е посочено в официалното известие. Т.е. от куеста "Зловещ музей".
    (Наименованията им не се виждаха в таблицата, а само бройката. Това вече е коригирано.)
    Приятен ден!
     
    koteto9 и .TAINNA. харесват това.
  9. koteto9

    koteto9 Старейшина

    да ама ги няма:inlove:ид4343190
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Виждам, че и двата зловещи музея са спечелени и се намират в инвентара ти (менюто с вазичката). Могат да се поставят само в обитаваното от духове имение. Ако не ги виждаш, излез от играта, рестартирай устройството, логни се отново и ги потърси.
    Приятен ден!
     
  11. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    За завършването на куеста "Затворено за ремонт" са необходими като селектирани - 48бр. Майкъл Овцън и 30бр. 13-та зомби овца. Ще се възползвам от ББ и намалението, които са до 23ч. днес, за да "произведа" повече Радиоактивна зомби овца, както и накрая да заредя напълно разплодника със селекции от нея. :)
     
    Кобрелия харесва това.
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, не мисля, че това е възможно. Приятен ден!
     
    staneli харесва това.
  13. staneli

    staneli Старши болярин

    Радиоактивната зомби овца сега не може да се селектира, т.е. не може да се зареди разплодника с нея. Но пък и аз ще понатрупам добро количество от нея за утре. :)

    пп. Може обаче да се заредят за утре готическа и екстрасенс, с надеждата за прескоци:)
     
    Последна редакция: 26.7.23
    kakata13 харесва това.
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Мушинка, кое не е възможно? При нас мина 40 градуса и мозъкът ми се е поразмекнал xD Ако днес си заредя разплодника с разни овце, утре нали ще ми даде новите селекции? Не ще направя 500 радиоактивна днес, ама колкото мога...
    ааааааааааааа, ясно, разбрах, вярно съм слънчасала xDxDxD
     
  15. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Уф,не се усетих, че е невъзможно да заредя разплодника с Радиоактивна. :sleepy: Ще го напълня с Готическа и Екстрасенс. Благодаря за поправката! :)
     
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, на прескоци утре не бих се надявала, по-скоро биха били изключение според мен, но би могло да се зареди по този начин и да се чака следващ ББ. Хубав и дано прохладен следобед!
    Отивам да измеря колко е при нас навън, чеденце, жега е, ама точно колко ще покаже нямам идея.
    :)

    П.П. Малко под 39 показа термометърът на сянка пред входната врата на къщата ни, но при компютъра е друга работа, там климатикът се грижи да е прохладно.
     
    Последна редакция: 26.7.23
    koteto9, KingRoot241, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  17. cveta_66

    cveta_66 Стажант

    А дали може като се отвори пълнолуния свят да се отваря и пазар за пълнолунни продукти!
     
    Калея харесва това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Няма никога да ни огрее това нещо.
     
    kakata13 и shiky харесват това.
  19. koteto9

    koteto9 Старейшина

    защо ми триете постове а защото си правите каквото си искатенемога да влаза в куеста

    какво става нито мога да садя и не ми дава достъп до куеста а стига га де ид 4343190

    засадих но немога да вляза в куеста и да го завърша
     
    Последно редактирано от модератора: 17.10.23
  20. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    Как можеше да притежаваме обор на домати страшилища?