Пълнолуние

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от mushnuk на 23.10.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

tanyamery Ветеран

Взеха да ми се услаждат тези декорации, които дават сандъци пълни с всякакви екстри ! И сега от Хелоуинският месец 2019 хич не ми харесва, че декорация“ Въздействащи отвари"(дава 2 сандъка- Изобилие от призрачни стоки) трябва да се качи на реда от читалищния куест Пълнолуние 4, където тези сандъци се губят, а се получават два други от по масовите. Смятам , че бонусите от ред Пълнолуние 4 трябва да се коригират и добавят и двата сандъка от самата декорация или тя да може да се закупи втори път.А тази декорация "Кухненска уплаха" от предстоящо събитие ли ще бъде?

Последна редакция: 26.10.19
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  2. mushnu4ka

mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

Не, от постоянния куест Зловещ буламач е, който е в играта вече.
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Пълнолуние-нововъведения.17670/#post-162794
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Куестовете-в-читалището.2257/page-16#post-162793

.TAINNA. харесва това.
  3. tanyamery

tanyamery Ветеран

Благодаря.

mushnu4ka харесва това.
  4. nasko72

nasko72 Подрастващ автор

Честито първия месец без пълнолуние:)))Наздраве!

.TAINNA. харесва това.
  5. -niksan-

-niksan- Адмирал

Нали го имаше в календара,къде изчезна?:cry:

.TAINNA. харесва това.
  6. mushnu4ka

Имаше предварителна информация, че ще започне днес, ама не се сбъднаха прогнозите xD, пък кога - следете официалните съобщения ;), ще се чуе :).

Последна редакция: 27.11.19
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  7. arabela71

arabela71 Прохождащ

Здравейте, половината ми евенти в читалището са от Пълнолуние, а ни се предлага по два дни в месеца да е активно полето за Пълнолуние.
    При този кратък срок, кога ще завършим евентите?
    Моля да се увелиличи срока на седмица около Пълнолуние , за да приключим поне половината от евентите, които висят от години.

.TAINNA. харесва това.
  8. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

https://board-bg.farmerama.com/threads/пълнолуние.15339/
    драсни нещичко в темата да я повдигнеш, та дано ни чуят :D Мисля, че има и други подобни теми, а можеш да пуснеш и твоя тема с гласуване ;)

9. tanyamery

tanyamery Ветеран

Дано с нововъведенията предвидени за 14 Април 2020 да добавят в магазина на Джак и кървавото око.

10. tanyamery

tanyamery Ветеран

Май 2020 г. -понеже в момента тече пълнолуние, не мога да не споделя, какво ми направи впечатление! Във ФАЯ не открих тема "Пълнолуние" и как го открих - исках да си засадя в гората от гъби новото растение - паякова папрат, а там то липсва от менюто с растения.Реших че съм пропуснала нещо от инфото за пълнолунието и затърсих, но не го намерих където очаквах. А относно самото растение, явно някой е пропуснал след края на последният пълнолунен евент да го качи и в двете менюта - вярвам че ще бъде коригирано :) . Също така не мога да не споделя и огромното си удоволствие от това, че в момента ПиТ и пълнолунието вървят паралелно - нещо, което не зная дали се е случвало до сега, но за мен възможността да проиведеш пълнолунна декорация и едновременно да може да я размениш на ПиТа е идеална възможност за сдобиване с желан инвентар ! П.П. Темата е във ФАЯ за събитя, а аз я търсих във тема "ФАЯ за играта".

Последна редакция: 16.5.20
  11. mushnu4ka

Ето къде се намира темата "Пълнолуние":
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Пълнолуние.705/
    Имаше инфо, че ще остава в играта. Ще запитам какво се случва с това растение.

П.П. На едното поле се вижда и може да се сее.

tanyamery харесва това.
  12. червената_шапчица

червената_шапчица Младши експерт

То хубаво е в играта, но въпроса е защо не може да се сее и на Гората от гъби?

13. mushnu4ka

Както вече писах - предадено е "нагоре по веригата".
    Малко търпение, моля. Ще пиша, когато разбера нещо по въпроса.

14. tanyamery

tanyamery Ветеран

Муши, благодаря. Съжалявам, но често такива дребни нещо привличат вниманието ми.

15. червената_шапчица

Благодаря! Дано се коригира още през това събитие, колкото и малко вероятно да е това.

16. mushnu4ka

Няма никакъв проблем, че си видяла нещо нередно и си съобщила, даже благодаря за зоркото око.
    Тъй, по време на сегашаното пълнолуние ще сеем пълнолунен папрат само на едното поле, но при следващото грешката щяла да бъде отстранена.

.TAINNA., mimi123123456 и tanyamery харесват това.
  17. buba62

buba62 Напреднал

За малко не ми стигна времето да насмогна на пълнолунните куести.
    Една цъкалка за някакъв ред ми остана да взема, но адски кучета и някакви растения още ми трябваха.
    Това е положението, да се надявам следващия път да приключа.

mimi123123456, tanyamery и kakata13 харесват това.
  18. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

https://board-bg.farmerama.com/threads/Пълнолуние.19935/#post-179846
    Начало: 21.06.2020 г. в 11:00 ч.
    Край: 22.06.2020 г. в 23:00 ч.

закъснява с 20 мин.
    Ще има ли пълнолуние? Или има проблем на луната? или е заета със закриване на слънцето? :D

п.п. 11.25 дойде, луната вече не спи xD

Последна редакция: 21.6.20
    ZORBA13 харесва това.
  19. червената_шапчица

И какво стана?! "Грешката" не е отстранена. Ако пълнолунен папрат няма да се сее на "Гората от гъби", то нека бъде обявено официално. Стига с тези заблуждения.

.TAINNA. харесва това.
  20. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

и магазина затворен, празни рафтове, затъмнението е объркало всичко o_O