Пълнолуние

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от sabchooo на 4.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tani1980

    tani1980 Полубог

    То май и преди имаше такава идея и от немско се правят на не прочели ... Иначе и аз съм ЗА.:)
    Когато е нещо в ущърб на играчите иначе бързо действат.
     
    bayVasil харесва това.
  2. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Те таквиз работи кат четат и много заекват, ама ако им са вметне отварянето на другите полета (пусто поле срещу 5ЛГ и горска поляна срещу още 10ЛГ на ден) наш кво хубаво почват да четат;)
     
    tani1980 харесва това.
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    Тъй тъй, ма много си прав...xDxDxD То лакомията им край нямаше.Дано не прочетат точно това.
     
  4. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Що нямаше, то още си няма;)
    п.п. Ся кат свърши календара на негово място може да цопнат тиквата за пълнолуние и както при помощната техника, като ти е свършило времето и цъкнеш на някоя от опциите директно да те препраща да си купиш - 15ЛГ=1ден пълнолуние, 30ЛГ=3дена пълнолуние, 100ЛГ пакет пълнолуние-15 денаxD + плащане кешовица 15 Евро месец пилнолуние и т.н.
    Екипа да ми преместите поста, че не е по тая тема:p
     
  5. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    идеята ми харесва, подкрепям я с едно ЗА
     
  6. yanka79

    yanka79 Младши експерт

    За
     
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И аз се включвам към мечтателите. ЗА! :)
     
  8. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Ми надявам се с това пълнолуние дето беше 3 дни, да са видяли доволните ни физиономии и да го ставят вече всеки месец по 3 дни пълнолуние, пък било и само на 1 поле.
     
    Мариана07 харесва това.
  9. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    И от мене ЗА !
     
  10. kokoto1

    kokoto1 Подрастващ автор

    Идеята е много интересна, дано този път БП се вслушат в нея - ЗА!
     
    черешка харесва това.
  11. danislavova

    danislavova Стажант

    За !!!!
     
  12. rusalkatry

    rusalkatry Стажант

    и аз съм ЗА 3 дена пълнолуние, че ми е много трудно за един ден и като съм на работа съвсем го пропускам:)
     
  13. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    И аз съм ЗА
     
  14. mite63

    mite63 Подрастващ автор

    И аз съм ЗА!!! Дано да има някакъв отговор от БП!!!
     
  15. monkey100

    monkey100 Стажант

    Календара за м.Юли вече е наличен - ПЪЛНОЛУНИЕТО е един ден ! ! ! ! Уви ! ! ! !
     
  16. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    За !!!
     
  17. didinko1

    didinko1 Стажант

    Вярвам ,че ще помислят и обсъдят нашите желания!!!
     
  18. milkoga1

    milkoga1 Господар

    За това не зная дали ще се приеме,ама поне да вземат да ги пуснат на пазара страховитите растения викам аз.
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 6 други харесват това.
  19. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Одобрявам напълно пълнолунието за три дни. Едни ден - докато се усетиш какво ти трябва и деня минал, дано удовлетворят желанието ни.
     
  20. mite63

    mite63 Подрастващ автор

    И аз съм ЗА, пълнолунието да е 3 дни, но имам и едно предложение:Ако от БП направят да може да се закупуват и продават страховитите растения на пазара, поне по времето на пълнолунието!:)
     
    buba.georgieva харесва това.