Пълнолуние- "Страховита вечеря"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 30.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    Не е лошо , но може много по-добре. От 60 храни само 1 загадъчен обор , но пък е киви и 2 стръкчета каталпа и кайсия. :mad::cry::cry::cry:
     
  2. desi232

    desi232 Посланик

    някой да иска оборче на гълъбчета:cry: или финикова палмичка
     
    mianst харесва това.
  3. [gabi]04

    [gabi]04 Младши експерт

    киви си нямам,но ми се падна оранжев овчарник:mad:
     
  4. riomde

    riomde Активен автор

    Не видях някой с моя проблем:днес храня прилепите, те ми дават сандък, отварям го и не виждам какво дава???
    ид 11204618
     
  5. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    В менюто с вазичката ще си видиш сандъците - като кликнеш на тях ,ще видиш и какво съдържат.
     
    kobra911 харесва това.
  6. kobra911

    kobra911 Стажант

    Не сандъка хл или ххл, сандъците на прилепите, подаръка, който те дават, доколкото разбирам.
     
  7. riomde

    riomde Активен автор

    ОПРАВИ СЕ
     
  8. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Aз пък ще му дам каталпа за пълно щастие.
     
  9. rusalkatry

    rusalkatry Стажант

    Аз съм доволна и много ми хареса този куест. Продължавам да храня прилепчетата. Вярно не се паднаха от 6 обора кой знае какво, но от стръкчетата вече имам ковхай, което ме радва.:)
     
  10. -fabulousss-

    -fabulousss- Подрастващ автор

    Нахраних прилепите и на двете ферми към 160 пъти . Златни банани не видях и на двете ферми , нито купон за техника по 48 часа.. На едната 8 обора на другата 6 . От дърветата на едната 6 на другата също 6. Доста купони по 12 и 1 час. Много букети и саксии. Поне няма да ми се налага да правя за тоя месец в цветарницата букети. Доста точки за фермата , много малко за острова. Разочарование за този и предния подобен куест. За сега събирам дърветата и оборите . след няколко дена ще ги изпитам всичките , че са останали и от швейцарския куест. Ако има нещо интересно може да сменим на ПиТ.
     
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Бих се радвал на всяко пълнолуние да има по един такъв куест, да е по 3 дена пълнолунието.
    нахраних 195 прилепа и Клетва на мумията за малко да го завърша,останаха ми лунна роса да предам 120 бройки:)
    10 загадъчни дървета и 9 майстор строител много саксии и букети,банани не ме зарадваха прилепите.
     
    черешка харесва това.
  12. baiete

    baiete Болярин

    Куеста не съм го и почвал по на сметка ми се видя да храна прилепите по-добре е от към награди и 2 банана ми даде . Само оборите и стръковете куца работа поне за мен но ми трябва само киви , птицечовка и ковхой. Иначе приятен евент. Чакам още 5 стръка и 2 обора :).
     
    черешка харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.