Промо-код

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от fifi9902 на 18.12.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. troi333

    troi333 Активен автор

    Кодовете тук (в темата) са два

    HAPPYBDAY20
    HAPPYBDAYFA
    с малка разлика една :p
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. suzy-mar

    suzy-mar Стажант

    мерси за кода,но имам малък проблем~ акулите като обор,не мога да си върна обора, не ми дава да го поставя на острова обратно. имам го отдавна ,но го премахнах за място ;сега не ми позволява на острова да го ползвам ,не знам какво става??? бихте ли ми казали защо става така имах го отдавна на полето премахнах го за малко и сега не мога да го поставя ???
     
  3. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Свързан е със статуята, отвори я и няма да имаш проблем.Скоро - Развъждане на акули!
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  4. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    знам, казвам от къде е този който тя цитира от фейсбук и казва че не го намира за това и сложих линк. Не мога да гадая .;)
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    от този линк, нашата тема, е HAPPYBDAYFA
    Другият HAPPYBDAY20 е отфейсбук, дадоха ми го добри съседи и им благодаря. Искаше ми се да има съобщение и в нашия форум, че във фейсбук има още един код до еди-кога си. Даже БП трябваше да уведоми играчите и във форума, и във фейсбук, че има два кода. Доста играчи не успяха да вземат единия код. А в нашия форум така и не намерих къде е поставено съобщението за HAPPYBDAY20
    Но, карай да е весело ;) Благодаря на милите ми съседи и приятели :inlove:

    п.п. да вметна само, че не разбирам от маркетинг и не ми е ясна целта на БП. Просто не ми допада да ни прави разногледи и с промо-кодовете :wuerg::p
     
    Последна редакция: 28.1.20
    dedoto, kakata13, beti06 и още 1 човек харесват това.
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Не е необходимо човек да разбира от маркетинг, за да се досети, че целта е промотиране и повишаване на интереса на играещите и към други комуникационни канали освен форума. Който не иска да е разноглед има два варианта - или въобще не поглежда форум, мейл и фейс, или гледа упорито и съсредоточено в една избрана точка и не се интересува какво става наоколо, съответно не се сърди, че е възможно наоколо да се случват интересни неща, които да го подминат незабелязано. Както философски се изразява народа, това е положението, Минке :)
     
    .TAINNA. и mimi123123456 харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз, като Минка, не се сещам да щъкна из пощите и фейса и добре, че са приятелите и съседите да ми подскажат :D Не се сърдя, че на сърдитко Петко празна му е торбичката, а и не съм от сръдливите :D Карай да е весело, френд, и на теб благодаря и на Муши за подсказването :D
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    И аз съм така, споко... Да са живи и здрави приятелите, че без тях сме за никъде 8)
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  9. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    аа във форума пускаме квото ни е дадено за пускане, аз също не гледам кво има у фейса. Аз за това и тея дето са си пуснати във форума си ги изтървамxDxDxD
     
    .TAINNA., kakata13 и dedoto харесват това.