Проблем с преместване на предмети

Дискусията в/ъв "Общи проблеми" е започната от баткотонакаката на 16.9.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Не мога да премествам повече от един предмет. За всяко преместване трябва да активирам отново бутона за преместване. Това е от много време, но все отлагам да помоля за помощ. Може да е някакъв бъг. Ако може екипът за провери :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    А на какво устройство и по какъв начин играеш (клиент или браузър и какъв)?
    Тествах на моето устройство (настолен компютър) и не се сблъсках с такъв проблем нито при игра в браузър, нито при игра в клиента.
    Приятен ден!
     
    .TAINNA. и баткотонакаката харесват това.
  3. извинявай, играя в клиента, но сега влизах и edge. Настолен компютър. Не мога да местя. На острова имам загадъчни обори и няколко дървета. При първо местене на оборите, сякаш се отпуши. Но с дърветата пак имам проблем. Понякога като задържа мишката върху дървото, поленцето, цъкалката, обора, тя залепва за предмета и местя, но е еднократно. Не е от компа, не е от мишката. Чистих кеш в браузър и в компа. Преди доста време имах проблем с една малка ферма. Тогава писах до съпорт и ми оправиха проблема с чистене на кеш при тях. Може ли сега да опитаме нещо такова? Може ли да се изчисти кеш на акаунта от теб Муши и ако пак не стане да се предаде нагоре? Не ми се занимава пак с превод, да не ангажирам пак друг човек.
    Другия ми акаунт kakata13 няма такъв проблем.
    ID: 55530337
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, това със "залепва" не го разбирам. Не зная какво имаш предвид. Виждаш ли иконата за местене горе в средата на рамката? Тази икона:
    [​IMG]
    Ще предам да изичистят кеша на акаунта, но нямам представа кога ще се случи.

    Приятен следобед!
     
    .TAINNA. и баткотонакаката харесват това.
  5. Благодаря. Искам само да погледнеш:

    [​IMG]

    Иконата за местене се губи веднага след първото преместване. После много трудно местя. На моята снимка виж как се показва иконата след задържане на мишката върху ограденото дърво и прибрана икона. След преместване обаче се скри. Местих дървета. След всяко местене иконата се скрива. Ако по някакъв начин успея да "хвана" дървото с мишката. тогава се спуска иконата, а след преместването отново се скрива. Голяма мъка е. Цъкам на лопатата в лентата и на знака за преместване, но местя само един предмет. Дано съм обяснил разбрано.
    Ще почакам да се реши проблема. Другата ми ферма няма такъв проблем. Играя 1:1
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, пробвай като изключиш модуса от настройките награфиките /бутона с филмовия елемент/, както е показано:
    [​IMG]
     
    Bamze, баткотонакаката и .TAINNA. харесват това.
  7. Получи се, а много време се мъчих като грешник. Благодаря :inlove: :)
     
    Кобрелия и Bamze харесват това.
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Добра новина, значи темата е изчерпана и удрям ключа! Всичко добро желая!:)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.