Проблем с постоянния комикс евент

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от nadeva на 7.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. nadeva

    nadeva Стажант

    Здравейте, вчера сутринта започнах постоянния комикс евент, този който е в сградата на читалището, но поради недостиг на материали го оставих така. Сега, когато събрах необходимите неща и се опитвам да ги предам в задачата, до която съм стигнала не ги приема. Разрешава ми само да платя със лалогулдени. Бихте ли проверили какъв е проблема ИД 11120123
     
  2. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    чак и тук да ревна ;)писах и в темата за дискусии:)

    снощи брах в 22 и 15 със всички екстри 2 дракона, 6 сови, пай, кекс,великденски...........и опс поредната изненада на бп таймера ми бега с некорекно отчетени то спрял на 5211 то като ми искаше нов старт на задачатаo_Oвлизах, излизах, кеш, меш и нищо при следващото бране таймера се върнал ,но то ги няма сайде тез 5000 от разсявния:mad:та моля за проверка ид 3688714
     
  3. Проблемите ви са предадени за проверка.
     
  4. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    колко време ще върви проверката,че времето на таймера лети8)8)
    аи и фото да ви турна белким стане по бързо
    http://prikachi.com/images.php?images/696/7708696G.png
     
    Последна редакция: 7.11.14
  5. nnnsl

    nnnsl Прохождащ

    Въобще не мога да вляза в пустото поле, зарежда ми на 100% и така си оставя, така е и на останалите, влизам само в основното поле и дотук...

    ID:7994820
     
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    а баналните - триене на кеш или смяна на браузър пробва ли?
     
  7. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    айде отново да ревна па белким някой ма отрази8)
    снощи брах в 22 и 15 със всички екстри 2 дракона, 6 сови, пай, кекс,великденски...........и опс поредната изненада на бп таймера ми бега с некорекно отчетени то спрял на 5211 то като ми искаше нов старт на задачатаo_Oвлизах, излизах, кеш, меш и нищо при следващото бране таймера се върнал ,но то ги няма сайде тез 5000 от разсявния:mad:та моля за проверка ид 3688714
    http://prikachi.com/images.php?images/696/7708696G.png
     
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    няма нужда да пишеш по няколко пъти един и същ проблем, прочела съм ти оплакването, когато намеря и отговора ще ти го съобщя аз, или някой друг от екипа.:)
     
  9. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    ми аз от де да знам кой ко е чел, че дан пишаo_Oпък и докът намерите отговора кака ще са ожени;)
     
  10. nnnsl

    nnnsl Прохождащ

    Оправи се проблема...:)
     
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Отговора им е, че това е снощният проблем, пуснат е скрипт, който позволява отново да стартираш задачата, заедно с начисляване и на предадените до момента точки.


    да не забравиш да ни поканиш на сватбата...:music:
     
  12. nadeva

    nadeva Стажант

    а с моя проблем, какво стана, цял ден чакам?
     
  13. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    поредния глупав отговор 8)колко пъти ти казвам да четеш преди да отговаряш8)много ясно съм написала,че за следващото бране таймера се беше върнал,но без то от брането:cry:как да го стартирамo_Oкакто и да е кака се ожени и без тях то8)загуби само барометъра на акаунта за ниво8)
     
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    В момента няма проблем с предаването, дори сложих 1бр. за да проверя на 6-та задача. Днес и вчера имаше проблеми с комикса в читалището и този на площада, но за част от играчите вече трябва да е отстранен.
     
  15. sersemche

    sersemche Прохождащ

    Аз пък имам проблем с комикса ПРАЗНИЧЕН САМОЛЕТ
    Не мога да предавам нищо,смених браузъра,чистих кеш и т.н
    ID: 10070470
     
  16. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Това са два куеста за време (заедно с настоящия евент) и не могат да бъдат стартирани едновременно. Приключи първата стъпка от евента и след това опитай с постоянния комикс. Предполагам всичко ще е наред, но ако не е , пиши ни отново.
     
  17. sersemche

    sersemche Прохождащ

    Благодаря,ще видя като приключа с доставките от временния.
     
  18. НИНА

    НИНА Младши експерт

    с постоянния комикс евент и аз имам проблем от вчера( днес е същото) не мога да предам нищо.
     
  19. ico86

    ico86 Младши експерт

    и аз имам същия проблем, не мога да предавам в комикс евента.
     
  20. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    В играта може да се стартира само по един куест за време. Докато изпълнявате първата задача от временния веент, не може да стартирате втора задача за време. Когато я приключите, опитайте отново с постоянния.