Проблем с помощна техника

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от milena7004 на 17.4.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. milena7004

    milena7004 Майстор

    Здравейте! Имам проблем с помощната техника.Имам активиран купон,но не мога да обера с комбайна нито едно от полетата.Успях да обера само небесната градина. Там нямам проблем.Когато цъкна на комбайн на което и да е от полетата обаче помощната техника си стои на нула процента.Пробвах с няколко рефреша да оправя проблема,но уви.


    milena7004ID: 4402021
     
  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    С повторно влизане не би трябвало да имаш проблем. Пробвах на основното поле кестена и още нещо беше готово, обра ги без проблем.
     
  3. milena7004

    milena7004 Майстор

    При мен проблема все още не е решен ! Помощната ми техника ,работи само в небесната градина!На останалите полета си стои на нула процента ,и не може да се зареди. Би ли могла да пробваш ти, на някое от останалите игрални полета, които не съм обрала(на места съм обирала ръчно)да обереш? Например на запустялото поле или бахамата,която изобщо не съм обирала?
     
  4. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Ще те помоля да изчистиш кеша при теб , рестартирай отново, пробвай и с друг браузър. Не виждам проблем с техниката и обрах няколко дървета с нея на основното ти поле. След като направиш всичко и проблема е отново налице, ще те помоля за снимка.
     
  5. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Готово обрано без проблем. Не съм засявала не знам какво, но животните са нахранени.
     
    milena7004 харесва това.
  6. milena7004

    milena7004 Майстор


    Благодаря, ти много! След изчистване на кеша и при мен ,помощната ми техника проработи макар и с малко зор!
     
  7. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    За нищо, хубаво е когато всичко е наред. Успешен евент.:)
     
    milena7004 харесва това.
  8. koteto9

    koteto9 Старейшина

    закупих си пом. тех. и вместо да ми начилят 730 ч ми дават 722,53мт.е. 8 часа по малко преди 3,4 месеца ми начислиха само сеялка КАКВО СТАВА
     
  9. koteto9

    koteto9 Старейшина

    изв. но не те разбирам аз закупих за 7,59евро пом. тех. и ме отрязаха с 8ч
     
  10. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Ще те помоля да пишеш на пеймънт съпорта.
    - за проблеми с плащания - съпорт по плащането - Support
     
  11. koteto9

    koteto9 Старейшина

    нестава въпрос за плащане а за начисляване КОЙ НАЧИСЛЯВА СЪПОРТ ЛИ?
     
  12. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Да когато става въпрос за проблем с покупка, с реални пари. Ние нямаме достъп до това какво си платил и какво ти е начислено.
    Помощната техника е за тридесет дни, би следвало да е 720ч.. Но колегите могат да проверят.
     
    Последна редакция: 29.4.19
  13. koteto9

    koteto9 Старейшина

    Благодаря за експресният отговор и успешен ден
     
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Приятен и успешен и на теб!