Проблем с полетата

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Sudoku-Ninja на 22.10.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Sudoku-Ninja

    Sudoku-Ninja Подрастващ автор

    Току-що се получи следния проблем!Бях засял с помощна техника основното поле с растението от евента.След това превключих на Горската поляна и натиснах да изчистя големите полета за да сложа малки,но вместо да ми изчисти полетата на Горската поляна ми изчисти засадените такива на основното поле.

    Sudoku-Ninja ID: 29836895
     
  2. Sudoku-Ninja

    Sudoku-Ninja Подрастващ автор

    Моля!Някой нещо по моя проблем?
     
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, през системата виждам, че имаш засято с новото растение горска поляна и основно поле. Имаш празни полета в основното. Няма архив на посяти и вече обрани/изтрити полета. Когато изтрива полета с посеви или плевели, играта ти изпраща повторно запитване, дали си сигурен, че искаш да извършиш това действие.
     
  4. Sudoku-Ninja

    Sudoku-Ninja Подрастващ автор

    Ами да няма защото си ги презасях.Да попита ме но аз бях на Горската поляна а ми изчисти основното
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Играта пита, само ако имаш необрани полета. Ако си обрал полетата на горската поляна и все пак те е питала, дали искаш да ги изтриеш, нещо не е както трябва. Тогава е задължително да се рефрешне, да видиш къде се намираш и да няма подобни неприятни инциденти.
    Не мога да направя нищо повече, за съжаление.
    Можеш да пишеш на Съпорт за повече информация или по-обстойна проверка.
     
  6. Sudoku-Ninja

    Sudoku-Ninja Подрастващ автор

    Ок мерси
     
  7. zorro32

    zorro32 Прохождащ

    защо пише , че фестивала може да се играе от второ ниво , като не разрешава
     
  8. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Къде го пише? Растението може да се засява от второ ниво.
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    а що да не може:eek:фъркатите и те са 2 нивоo_Oевента е там мож да фърляш и подаръци мож да пускаш ;)
     
    Последна редакция: 22.10.15