Проблем с плащане

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от maqpan4o на 10.7.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Искам да купя малко гулдени, но БП не ми ги дава. Банката ми изпраща следните съобщения:
    OTKAZ ZA PLASHTANE NA POS (Bigpoint GmbH Hamburg DE) EUR 1.49 S KARTA No 5***7591 - DECLINE, PLEASE TRY KEY ENTER (10.07.2021 09:00:34)

    OTKAZ ZA PLASHTANE NA POS (Bigpoint GmbH Hamburg DE) EUR 1.49 S KARTA No 5***7591 - DECLINE, PLEASE TRY KEY ENTER (10.07.2021 09:06:27)

    в превод: НАМАЛЕТЕ, МОЛЯ, ОПИТАЙТЕ КЛЮЧ ВЛИЗАНЕ

    и още два опита, пак същото. Ако може да се провери какво става
    ID: 23564719

    [​IMG]
    Не купувам за първи път. Моля проверка от БП дали не е бъг. Трябват ми малко точки за сезона иначе горя

    Ето и записаното в банката:
    [​IMG]

    Това ме навежда на мисълта, че бутонът за потвърждение не работи. Направи ми впечатление, че при всички опити не се активира. Имах регистрирани 4 карти. Една по една ги изтрих. Мислех да не би там да е проблема. Сега не мога да регистрирам и карта за плащане. Моля екипа за реакция и помощ. Наистина ми трябват точки за сезона.
     
    Последна редакция: 10.7.21
  2. vida_bl

    vida_bl Обитател

    Всичко това на Съпорт
     
    maqpan4o харесва това.
  3. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    благодаря, знам, но не става, прецаках сезона. Нищо, идва следващия :)
    Все пак ще почакам Кобрелия да види в акаунта.

    -----
    Намерих грешката. Голяма глупост съм сътворила. Сгрешила съм месеца на валидност на картата :)
    Ако може екипът да затвори темата или както прецени :)
     
    Последно редактирано от модератора: 11.7.21
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, бях предала проблема ти за проверка, понеже плащанията не са по моята част, но се радвам, че си се справила сама и грешката е лесно-поправима.
    Затварям темата като приключена.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.