Проблем с пазара?

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от mushnuk на 8.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Случва се следното - искам да купя нещо, изписва ми, че е изчерпано, превъртам на следващата страница (за да се обновят предложенията) - и няма никакви такива, празна страница, и то само 1 (а например има 90 предложения). Излизам от дадената стока, влизам пак и за някакъв миг е наред. После пак същото... Ако цъкам прекалено бавно се получава по-успешно, но е изнервящо, ще заспи човек докато си напазарува.
    И не е локален проблем, съсед ми сподели, че и той има проблеми с пазара, искал нещо да продава, но не се получавало, повече подробности не са ми известни.
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей. Днес е регистриран такъв проблем, програмистите са запознати и търсят вече решение.:)
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Благодаря за информацията, дано по-скоро се справят.
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Няма защо, неприятно е наистина, досаден бъг.... надявам се на скорошно оправяне!
    Спорна игра, затварям темата!:)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.