Проблем с небесната градина

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от gu6i на 10.1.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. gu6i

    gu6i Стажант

    id 7148242 нещо се случи но от 4 дни немога да влизам в небесната градина екрана само примигва и толкова не ми отваря Моля за помощ от ваша страна напишете ми какво се случва Благодаря ви предварително Приятен ден
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, през клиент ли играеш или през браузър? Кешът почистван ли е? Ще вляза и после ще почистя кеша на акаунта
    +++
    След влизане: Небесната градина е с достъп, влязох там, а имам слаб интернет в момента. Обрах два реда, които дават само ТО и те се начислиха успешно. Кешът е почистен, но и ти почисти при теб за по добър трафик.
     
    Последна редакция: 10.1.22
  3. gu6i

    gu6i Стажант

    id7148242 играя през браузър може и да е смешно но аз незнам как се почиства този кеш играя от създаването на играта тава ми е 4 устроиство за годините последно го смених заради уиндос7 сега съм с 10 ипак проблем но като цяло съм зле с технологиите
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG