Проблем с небесната градина

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Magaretar на 27.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Magaretar

    Magaretar Прохождащ

    от последният евент за Праздника на реколтата при трета мисия като награда се получава 1 ред в небестана градина. Е ама на мене не ми излиза такав нов ред вече 3 дена го чакам. опитвах разни настроики по браузара не нестава.
     
  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    реда ти е начислен.Със стрелките в дясно на екрана 4.png премести на долу,на втора страничка е твоя ред.
     
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Само при мен ли има проблем,с небесната градина,до където съм разлиствал редовете,след като излез на от играта и пак влезна до който ред съм бил пак съм там и трябва да ги връщаш до първия ред за да ги прелистваш,за да видиш кой е готов,а не както преди да те връща в началото на първия ред.
     
  4. ТИН

    ТИН Обитател

    И при мен го има същият проблем.
    ИД:28 542 457
     
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Това не е проблем а промяна, за да не почваш пак от начало, ако си затворил, за да провериш нещо друго.
     
  6. Мая

    Мая Младши експерт

    Минах куеста страховит шопинг излезна ми новия ред на небесната градина поставих три от исканите предмети, но Кална баня я нама. Моля за помощ ID: 12269123
     
  7. Привет, в реда от Страховит шопинг не се поставя Кална баня. Повече инфо за този ред тук - клик.
     
  8. Мая

    Мая Младши експерт

    грешката е моя реда е бонус на бахамарама
    поставих кукувица майка 2 кукувиче яйце 2 и мисията на пънки 2 но кална баня я няма
     
  9. Да не би да не си я взела от куеста Операция "Кукувица" (вторият по ред кукувичи)?

    П.П. Все пак е предадено за проверка.

    П.П2 Въпросният предмет Кална баня (основа и ъпгрейт) не е взет от куеста.
     
    Последно редактирано от модератора: 2.12.14
  10. Мая

    Мая Младши експерт

    Благодаря
     
  11. Моля, за нищо.