Проблем с мелницата

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от stafi на 10.12.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, мелницата в основното поле мели супер храна и ще приключи днес в 21:50 часа. На острова мели храна за камили и ще приключи днес в 23:19 часа.
    Проблемът не е при теб, а от самата игра, за съжаление всички чакаме да оправят мелниците и се надявам да е скоро!
     
  2. krassimira

    krassimira Напреднал

    Вода наливат в мелничките вече,тракат колелцата и чувалчетата пълнят!:)
     
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    и моята вече работиииииииии:music:
     
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Калинке злато оставиха ни заекът гладен ли,лелеей да ми напомниш ако се возя на рикша да не оставям бакшиш :D
     
  5. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    То само с мелницата да беше проблема, тя цялата игра бак бъгяса.
     
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз нали разчитам че надеждата умирала последно та.......някой бонус код няма ли да се пусне за компенсация :)
     
  7. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    При мен след като е приключило меленето на зададените от мен количества храна, визуално и двете мелници остават да се въртят и се заблуждавам, че правят нещо, а всъщност не извършват никаква работа.
     
  8. mell

    mell Редовен

    При мен мелницата работи, НО разплодниците след зареждане веднага дава да се оберат - на следващата секунда, като при това отнема и не връща заложените животни и не дава никакво селектирано животно.!!!!!!
    Има ли други с този проблем????
     
  9. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз чорапите с триста зора си обирам, представям си колко трудно ще вкарам бонус - кода, ако изобщо имат такъв. От как пуснаха коледния календар, стана много бъгаво всичко.
     
  10. Styx

    Styx Guest


    това на всяко зараждане ли става или е било единичен случай. за проверка ще ни е нужно ИД.