Проблем с мелницата

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от stafi на 10.12.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. vaniavania87

    vaniavania87 Прохождащ

    И аз имам проблем и с двете мелници не работят ID: 13115510
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Лелее Звезди като гледам датата за супер храна.....сигурно си видяла бъдещето с кристална топка. :) Ако не е много нахално от моя страна да те помоля да видиш и числата от тотото и да ми ги драснеш на лични....тържествено обещавам че ще даря 10% на БП с условието с парите да си ремонтират сърварите :)
     
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ей, завидя ми на мелницата xDем е кът машина на времето , ем е по бърза от адронния колайдерxD
     
  4. bogi_niki

    bogi_niki Стажант

    И при мен не работят
     
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Трай ся па Звездиту кто кажи числата щи купя една фуражомелка,хехехееее
     
    tutifruti9 харесва това.
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ок ,ама при такваз мелница за ко ми е:eek:ама ти дай, аз кът плюшкин влачаxD
     
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Бе само дебна да ми дойде писмото,ма нещо са бави,Звезди ко ползва кристална топка инвентар от БП сигур са я припалва да подгрее че сигур и тя бъгясала :D
     
  8. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    и при мен не работи мелницата
     
  9. tanq_georgiev7

    tanq_georgiev7 Прохождащ

    тази сутрин оставих ид на една ферма и сега мелницата работи само в тази ферма.ид21144256 и ид20399893 не работи мелницата
     
    Последна редакция: 11.12.14
  10. asd_76

    asd_76 Прохождащ

    още колко ще я ремонтират тази мелница.преди малко работеше а сега-не
     
  11. tan65

    tan65 Стажант

    И моята мелница не работи.Някой ще оправили проблема или само сипишем тук....???
     
  12. FARMER-VLAD

    FARMER-VLAD Младши експерт

    Не знам дали проблемът е визуален, по-скоро е системен... Тази мелница не знам дали е заредена, като я зареждам пак - необходимата вода не се отчита, така че не знам какво става, май ще губя заредената супер-храна...
    Играч: FARMER-VLAD ID: 13636479
     
  13. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Ох, днес всички теми със скорошни мнения започват с "Проблем със..." xD Ма да си кажа и аз - звуците, липсата на сняг и календар ги приех стоически, ама това, че идва бейби бум, а на мен не ми тръгва супер храната (от вчера), някак си не ме кефи. Пък и супер мелница сте пуснали на промоция - супер, ма не работи xD

    Айде едно бонусче със суперхрана да пуснат от немско :inlove:
     
  14. маууу

    маууу Стажант

    Скатай малко за заека,че и той сигурно иска да яде :p
     
  15. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Хаха, от к'во да скътам, то нема. Той милият гладничък ще си остане при тая криза. Марулките сега ще трябва на ръка да му ги късам :)
     
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, мелницата в акаунт 20399893 работи , и двете мелници работят в момента.. Супер храната ще е готова към 17 часа днес.
    Все още няма резултат относно проблема с мелницата и се работи по него.
     
  17. krassimira

    krassimira Напреднал

    Екипът вече е информиран и ние ще ви държим в течение.

    Вашият Farmerama - Team!
    Как да не ви обичам!:inlove:
     
  18. tanq_georgiev7

    tanq_georgiev7 Прохождащ

    благодаря за труда ти но визуално не се вижда.не се върти и не отчита какво се мели в момента или колко остава
     
  19. babayaga59

    babayaga59 Прохождащ

    Здравеѝте и от мен, babayaga59! Не ми работят и на мен двете мелници! Влизах през различни браузъри,никаква промяна! Моля за проверка и помощ! ID 40372572
     
  20. HULIGAN71

    HULIGAN71 Подрастващ автор

    проблем и с двете мелници не работят
    ID46421167