Проблем с мелницата

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от stafi на 10.12.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dida6363

    dida6363 Подрастващ автор

    кога ще проработят мелниците моля проверете дали работят ид35955571
     
  2. dobrinka1953

    dobrinka1953 Подрастващ автор

    На някои ферми се оправи мелницата но при мен неМоля помогнете!!
     
  3. buba.georgieva

    buba.georgieva Младши експерт

    БЛАГОДАРЯ,ВЕЧЕ РАБОТЯТ!
     
  4. asd_76

    asd_76 Прохождащ

    мелниците не работят не виждам и коледния календар.моля проверете ид20990410
     
  5. HULIGAN71

    HULIGAN71 Подрастващ автор

    Мелниците на Острова и Фермата отказват да стартират да мелят храна.
     
  6. dida6363

    dida6363 Подрастващ автор

    някой ще ми отговори ли работят ли ми мелниците и ако не оправетеги ид35955571
     
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    проблемът не е само визуален. направо си е реален:mad:до когаааааааааа
     
  8. kokoto1

    kokoto1 Подрастващ автор

    И при мен не работят мелниците:(
    ИД 3667763
     
  9. lili011968

    lili011968 Стажант

    :)Добро утро,и при мен не работят ИД 6423607. Благодаря предварително.Лек ден
     
  10. buba.georgieva

    buba.georgieva Младши експерт

    ПРОБЛЕМА С МЕЛНИЦАТА,ПРОДЪЛЖАВА ДА Е АКТУАЛЕН!ОПРАВИ СЕ ЗА МАЛКО,НО......СЕГА ПАК НЕ РАБОТЯТ!ID:44043811
     
  11. kalimaj11

    kalimaj11 Стажант

    И при мен не работят мелниците
    ID: 23166277
     
  12. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Окрихме Америка,то да са само мелниците..............спокойно вероятно замислят бонус код да си траем :)
     
  13. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    и при мен не работи мелницата
    бях я заредила за супер храна 8 бр.
    и по мой сметки е прекъснала след 3 бр.
    дали са ми върнали ресурсите в плевнята за останалите 5 не мога да разбера
    може ли някой да провери ID: 3837916
     
  14. kristi_ok

    kristi_ok Стажант

    нарочно го правят заради куеста. колко куеста пуснаха за бахамата а там неможе да се прави храна някои да се е замислил
     
  15. mimi71-

    mimi71- Стажант

    Здравейте. И при мен двете мелници не работят. Ако проблема е само визуален би трябвало да се увеличава бройката на храната, но тя си стои все така. Моля проверете:ID:49025004.
    и нещо въобще не ми харесва, когато нещо не работи, да се отговаря:"всичко е добре, проблема е само визуален", така загубих полвин 87 ниво...................Дано с мелниците не се получи нещо подобно...............например продуктите ми да изчезнат, а да нямам произведена храна.
     
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Хехехее,ама как точно навреме се предлага турбо мелницата,е че кво пък ще се юрнем да я купуваме за да компенсираме,тцтцтц голяма стратегия са измислили :)
     
  17. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Аз съм от щастливците, на които мелницата си работи без проблеми. По принцип меля само супер храна. Не съм пускала Бахамската мелница, може би проблемът се получава само ако се пуснат двете едновременно.
     
  18. lina5557

    lina5557 Прохождащ

    И моята мелница отказва да сработи. Поисках да пиша писмо за технически проблем, но там ми дава съобщение, че не съм вкарала кода за сигурност, а аз си го бях написала. Явно има голяма авария ... :oops:
     
  19. pras4oeood

    pras4oeood Стажант

    Моля да проверите и моята ферма от снощи не иска да работи.А все пак пускате турбомилница!!!!!!!!!!ID:ID: 11564291
     
  20. g19n30

    g19n30 Стажант

    Хайде мелниците пак спряха да работят !!! Моля реагирайте, че за новият куест е необходима супер храна. g19n30ID: 51181884.