Проблем с купуването на тайнствени стръкове

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от пощальон на 2.7.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. пощальон

    пощальон Прохождащ

    исках да купя по 5 стръка за основната ферма и за острова. Играта ми прави номера. Няколко пъти трябваше рефреш, докато приеме заявката за 5 стръка в острова. После се борих да взема 5 стръка за основната ферма. Мота се, замръзва, рефреш, 3-4 пъти както стана на острова и след последния рефреш видях, че плащането е минало, но играта ми е "купила" още 5 стръка за за острова. Моля да предадете да ми оправят проблема, а БП да си оправи бъговете. Много внимателно гледах какво купувам. Няма как да сгреша.
    Първите 5 стръка са насяти на острова преди да започна покупката на вторите 5 стръка за основната ферма. Тези 5 стръка отидоха на острова и не са засадени, за да се проследи защо играта не ми даде каквото искам. Подобен проблем имах и в друга ферма, но там не искаше да се начисли купеното и да ми вземе парите. Там се отчетоха и стръковете и взетите ЛГ чак след 2 рефреша.
    ИД 39119940
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, регистрирани са две покупки на стръкове за острова - по 5 броя.
    Само това мога да видя, да изчистя кеша на акаунта... С какъв точно проблем си се сблъскала и е довело до този резултат няма как да проследя.
    От личен опит мога да дам само съвет, когато купуваш, предаваш в евенти и куестове (действие, което може да те остави без ресурси или да изгубиш повече ресурси от предвиденото) и играта почне да забива, замръзва, да залепва екрана е по-добре да спреш и да рефрешнеш или дори да излезеш от играта, да провериш дали е отчетено действието и тогава да продължиш. Много фактори могат да повлияят и доведат до нежелани покупки, както в случая.

    п.п.
    първа покупка отчетена в 17:39:30 часа
    втора покупка отчетена в 17:41:10 часа
    поставени на острова 5 броя стръкове в 17:42:38 часа.
     
    Последна редакция: 2.7.21
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, оказа се права и вече са налице и на други места подобни оплаквания, което значи, че е имало грешка в играта. Тъй като не си искала втора покупка, мога да направя замяната. Ще чакам твоят отговор.:)

    П.П. Поправката на грешката вече е стартирана.
     
    пощальон харесва това.
  4. пощальон

    пощальон Прохождащ

    да, ако може, направи моля замяната.
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    готово, замяната е направена.:)
     
    пощальон харесва това.
  6. пощальон

    пощальон Прохождащ

    благодаря, всичко е точно
     
    Bamze и Кобрелия харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.