Проблем с играта

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от .TAINNA. на 3.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Днес има някакъв проблем. Както играя всичко замръзва и изведнъж се озовавам с надписа Ти излезна от играта все едно съм била Х, и съм навън. После влизането става малко тягаво. Днес 3 пъти ме рита по този начин.

    ID: 14069390

    ПП Не знам какво става, но при ръчно обиране, за да направя място на харитата, играта забива. Рефрешвам с F5 няколко пъти и едва се отпушва. Забелязах, че забиването става докато са визуализирани изскочилите предмети при ръчното обиране, а отпушването е след като се скрие тази редица. Забиването е и след поставяне на харитата. Рефрешвам и чакам доста време да се отпуши.
    Това е от доста време, но в последните 3-4 дни става все по-зле.
    Ако може да се предаде за проверка в БП.

    п.п.2 Може ли да опитаме с чистене на кеш? В друг акаунт този проблем го няма, но е на друг сървър

    ПП3 Правя двупостие да се види :)
    Муши затваряй душко, проблемът беше в моя телевизор. Чистих кеш на компа през cmd и се оправи. Това не се бях сетила. Имаше два големи ъпдейта тази седмица на уиндоус 10, последният беше вчера. Уин се ошашави и спряха да работят браузърите. Намерих обаче приятел и ми подсказа за кеша на компа. Изчистих, рестарт и всичко се оправи.
    Дай да затваряме да не виси това чудо тук :D

    Благодаря :inlove::D
     
    Последно редактирано от модератора: 4.11.20
    kakata13 харесва това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Няма за какво, но моля.
    Усмихнат и според следобед!
    :)
     
    .TAINNA. харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.