Проблем с играта

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от The.Farm на 3.2.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .water.

    .water. Адмирал

    Даааааааааааааа току-що писахме в проблеми какво се случва отново добре ,че не се обрах:mad:>:(:mad:ако се бях обрала ко прайме бе хора аман вече писна ми това не е забавление ,а издевателство!!!!!!
     
  2. sahara83

    sahara83 Познавач

    Нищо не бера докато не видя че наистина е почнало .Научих си урока от предни години.
     
    xari_myri и arono_ele харесват това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Как няма да пусната нали е за реални пари.
     
  4. borialex

    borialex Стажант

  5. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    и аз си обрах всичко ужас..
     
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    не само че го пуснаха да уберем и накрая пак бъг ами и техника така хабя сега да чакам до утре да ми узреят дърветата пак ли е стига вече искам компенсация поне 50 изкачащи да ми се начислят и то от всяко поле
     
    -niksan- харесва това.
  7. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Не знам при вас как е, но при мен форума започна да забива. След 2-3 рефреша и голямо чакане, успявам нещо да прочета.
     
    Пума~` и arono_ele харесват това.
  8. qnkast

    qnkast Подрастващ автор

    А аз видях, че са пуснали бонус тортата в мелницата, обрах редовете в небесната градина и започнах да обирам дърветата. После се усетих, че нищо не пускат. И сега колко ще чакаме, времето на реда ще свърши, после ще чакаме да изкачат.
     
  9. yanina494949

    yanina494949 Кандидат за признание

    няма ли поне веднъж игша да започне без проблем пуснана в мелницата и много като мен вероятно се полъгаха обрах всичко което сложих вчера и чакам 20 часа пуснах си купона за техника който сега ще отиде на вятъра инакрая нищо yanina494949
     
  10. .water.

    .water. Адмирал

    Добре,че погледнах тази компенасация автоматично ли се начислява или има бутон за взема гледам няма купончета та не се обрах иначе нямам думи просто станахме верно за подигравка.
     
    Пума~` харесва това.
  11. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Не е за първи път.Ще почакаме.
     
  12. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    добре де след рефреш вече го няма евента какво стана, всичко изчезна
     
  13. bogi_niki

    bogi_niki Стажант

    Малко повечко станаха проблемите на играта. Ние обрахме ... то събитието не било стартирало пък сега. Тогава да отложат старта за утре.
     
  14. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    И при мен е така!!
     
  15. patetoilieva_9

    patetoilieva_9 Стажант

    Компенсацията може да се вземе като бонус код valfeb2017, при мен проблема е че видях билетите за тортите като изскачащи, ноо след рефреш изчезнаха :(>:(
     
    milena7004 харесва това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    да и това е умесно решение
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    В Хром при мен има куест, в Модзила - не.
    xDxDxD
     
    Пума~` харесва това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Най важното че кошници и менажерите са в игратаxDxD
     
  19. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Аз също не съм получила компенсацията, но като се влезне в играта, първо трябва да изскочи прозорец, че това е компенсацията, активираш и тя идва! Това е "Любовта е бойно поле" и дава 4 800 точки и не може да се поставя на Бахамата, а на другото поле!
     
  20. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Точно така! когато някой е влезнел, теб те изхвърля!