Проблем с играта

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от The.Farm на 3.2.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Току що ме изхвърли играта, като се появи преди това съобщение, което гласеше това - Вече си логнат на този акаунт, за да не се появят проблеми ще трябва да излезеш от играта.

    И ме изхвърли. Аз се сещам само за едно, някой едновременно с мен влиза в акаунта ми. Но пък може и да греша. Скоро съм си сменил паролата. Моля админите за проверка влизано ли е на моят ник The.Farm с ид 53141928 от друго АйПи освен от това от което пиша сега!


    И още нещо не мога да разменям златно дърво макар че го притежавам и е прибрано в инвентара. (Разбрах в предложението е. Бъгаво е, има го в системата, но не ти дава да сключиш сделката/размяната)

    Промених си паролата и на мейла и на акаунта, ще видим
     
    Последна редакция: 4.2.17
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    и при мен стана същото преди малко
     
    Луд_Фен харесва това.
  3. nadetonadeto

    nadetonadeto Подрастващ автор

    Днес в играта се влиза много трудно и нищо не може да се обере!:mad::mad::mad:
     
  4. The.Farm

    The.Farm Болярин

    И на всичко отгоре два пъти изпратих СМС, явно за тоз дето д... Писах вече на съпорта. Но и оплакването в електронната форма, дори, не са го доизкусурили. Понеже двата СМС които изпратих са по различно време, и сега не иска да ми приеме второто оплакване, поради това че съм се оплакал вече по същата причина, но във ел. формуляр на първото оплакване въведох в графата за бройка - 1 бр. на смс-а (после реших да пробвам пак, знам ли... мога аз нещо да греша, ама не).

    Дано тези от съпорта си свършат работата, но кой ще ми възстанови парите от втория смс. Като не ми позволяват да репортвам за него.
     
    Последна редакция: 4.2.17
  5. tani1980

    tani1980 Полубог

    Когато се свържат с теб на мейла ти, пиши им там - на мейла. Предполагам ще обърнат внимание.
     
  6. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    може ли да помоля да проверите къде изчезна дървото ми златен дъжд,дали аз го пратих не където трябва вчера- ID: 47235706
     
  7. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    2017-02-04 14:28:09 подарено на -helixme4o-
     
  8. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Много благодаря.
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    абе, само при мен ли играта върви на забавен каданс:eek:
     
    Луд_Фен харесва това.
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    при мен снощи беше така, сега ми се струва сякаш добре, но още не съм брала. мисля си, че е от ББ, но са само предположения.
     
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ам, то непрекъснато са ръчка8):cry:100 пъти титориум са сменя :cry:от 2010 играя сега разбрах името на плашилото :oops:
     
    Последна редакция: 8.2.17
    Луд_Фен, bubolina8, tani1980 и още 1 човек харесват това.
  12. esz102

    esz102 Младши експерт

    И при мен е така от вчера,след направената поддръжка и актуализация на играта.Дори се яви известният и неразгадан проблем 55% при отваряне на ферматаxD
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    [​IMG]
    [​IMG]

    А и събитието още не се е появило.

    П.П. В таймера текстът за закупуването на менажерията също е на английски език.​
     
    milena7004 харесва това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Пак ли проблеми има?
    не изкочи нищо от острова:cry:
     
  15. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    как се активира този бонус
     
  16. sahara83

    sahara83 Познавач

    То и събитие няма .Аз и подарък не мога да взема.
     
    milena7004 харесва това.
  17. .water.

    .water. Адмирал

    Как се взема тази компенсация има я в новините ама купончета не вижда?
     
    bubolina8 харесва това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    ееееее аман а си и убрах и дърветата сега с какво ще ни замажете пак очите пуснахте го подмамихте ни да ги уберем и накрая няма нищо насреща
     
    -niksan- и bubolina8 харесват това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    мелницата е пуснах но другото е бъг
     
  20. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Нещо аман от бъгове ,взе да ни писва:cry:
     
    bubolina_8 и -niksan- харесват това.