Проблем с играта

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от pns68 на 30.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. teodor_katq

    teodor_katq Прохождащ

    Защо не си получавам подаръците от приятели teodor_katq ID:24449554
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, не получаваш подаръци или не ти излиза прозорец с информация за тях? Гледам, че вчера /19.11./ са получени 5 подаръка .....
     
  3. g19n30

    g19n30 Стажант

    Здравейте, преди няколко дни може би седмица достигнах 77 ниво, но точките спряха да ми се начисляват. Стоят си на 1562480 оставащи до 78 ниво и няма зелена линийка. Моля да ми бъдат начислени спечелените точки ! g19n30ID: 51181884.
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, в момента системата показва, че точките опит са 9 780 720.486. От качването на нивото до сега са начислени 328 054 ТО. Възможно е да е визуален проблема, затова пробвай да влезеш през друг браузър и да видиш дали е наличен все още.
     
  5. g19n30

    g19n30 Стажант

    Опитах през друг браузър, но нищо не се променя. Сега започна и комбайна да не реагира и да трябва да бера ръчно ! Нещо не е наред с играта ли ?
     
  6. vida_bl

    vida_bl Обитател

    На горската поляна не мога да полея едно поленце горе в дясно.Влез,излез и смяна на браузер не помага.Някой да влезе и да полее.ИД2033009 УСПЯХ
     
    MARV3000 харесва това.
  7. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Същата картинка и при мен. Сменях настройки, за да се справя. Досега със тия настройки никога не съм имал проблем - прозорчето се местеше наляво, докато съм в тази зона. Е, днес си стои и само примигва - съответно и поленцето примигва и нищо не става. Проблемът го имам на горското поле и бахамата
     
  8. РОСКАРУСЕВА

    РОСКАРУСЕВА Подрастващ автор

    Явно бърникат нещо играта/с какво ли пак ще ни зарадват/. От 2 седмици при мен е кошмар-засича и трудно зарежда.В момента и аз имам проблем с 1 поленце в десния горен ъгъл във фермата. ид-14538355.
     
  9. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, сега имах възможност да вляза да проверя, но растенията са готови. Моля те пиши ми когато засееш тази вечер, за да погледна пак.
     
  10. :mad:и при мен в момента има проблем,3 пъти вече рефрешвам,сега от 5 минути гледам онез омразни овце с количката и чакам да зареди играта..преди малко въобще не можах да избера на кое поле да ида...влизах излизах,сменях браузър и стандартните чистки не действат..докато пиша тука овцете продължават да се клатят и играта не се зарежда..:mad:минаха 20 минути..и все още нищо..а комбайната цъка-чатнито и то ша иде на вятъра..бясна съм..то не стига дето с тия растения дет никнат за 8 часа влизам 2 пъти на ден в играта ами и сега и въобще не мога да вляза..
    еееее разгеле-ходих да си ошетам друга ферма и сега се върнах и най-после влязох..
     
    Последна редакция: 27.11.14
  11. crashDX3M

    crashDX3M Прохождащ

    Я и аз да попитам, на събитието с кестените спечелих купон за 48 часа помощна техника а не зная как да го активирам. Помагайте
     
  12. МамаЛеоне

    МамаЛеоне Прохождащ

    цъкаш на комбайната и отстрани на зелената стрелкичка-като се отвори прозореца с купоните цъкаш върху този за 48 часа и после потвърждаваш,че искаш да се активира и си готов..купоните трябва да са 2 бр-ще активираш само единия..другия ще си го активираш пак когато ти трябва..
     
    Последна редакция: 28.11.14
  13. iva_nova

    iva_nova Прохождащ

    защо не мога да слагам малки полета на долния ред
     
  14. Какво имаш предвид под "долния ред"? И опита ли рефрешване на играта, повторно логване, друг браузър?
     
  15. iva_nova

    iva_nova Прохождащ

    ок оправи се
     
  16. Радвам се, че се е оправило. Приятна игра!