Проблем с играта

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от pns68 на 30.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    Много,много не разбирам но чета за изчезнали неща та така и аз да се оплача имах 3дръвчета нар а сега са 2 моля някой да провери ID 47100985
     
  2. dandreeva

    dandreeva Стажант

    сутринта стартирах 1 задача на нови комикс евент 6 и сега отварям да обера поредните растения и какво да видя първата задача приключена имах около 18 хиляди точки моля за проверка ID: 14818217
     
  3. mali783

    mali783 Стажант

    А пък на мен въобще не ми се отваря събитието,нито от площада,нито от новините..ид10245457
     
  4. dani541

    dani541 Стажант

    сутринта стартирах 1 задача на нови комикс евент 6 и сега отварям да обера поредните растения и какво да видя все едно не съм почнала задачата а имах около 20 хиляди точки ,
    моля за проверка ID: 14818196 и на мен не ми се отваря събитието
     
  5. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    звездичке къде си
    да не са те пуснали отпуск:sleepy:
     
  6. dandreeva

    dandreeva Стажант

    ще ми отговори ли някой админ , какво да правя бонусите си текат комбайна също :(
     
    nefertiti харесва това.
  7. tsveti74

    tsveti74 Прохождащ

    не заслужаваме ли бонус за нервите и търпението ни?
     
    nefertiti харесва това.
  8. dandreeva

    dandreeva Стажант

    то няма кой да ми отговори , вие за бонус ми говорите
    :(
     
    nefertiti харесва това.
  9. Здравейте, проблемът е известен и се работи по отстраняването му. Като имаме повече информация ще ви я съобщим.
    Моля за малко търпение.

    П.П. Излишно е да пишете по няколко пъти за едно и също нещо, това няма да ускори решаването на проблема.
     
  10. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, на този го изчистих.
     
  11. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    И при теб изчистих.
     
  12. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Преди доста време в "Подарък и търговия" има разменено в системата дърво Нар:
    30.05.2014, 19:40:51 ч.
    Предложено: дърво Нар
    Получено: обор за бобри класик ++
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    благодаря.лека вечер:)
     
  14. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Виждам, че проблемът вече е отстранен.
     
  15. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Виждам, че евента вече се отваря , ако все още има някакъв проблем, моля да пишете отново.
     
  16. огненцвят

    огненцвят Прохождащ

    На обяд актуалното събитие беше недостъпно за игра, таймера беше изчезнал и сега влизам и какво да видя ? Той се появил !!! Само че аз се отказах в обедния час да сея повече от новите растения ! И сега какво се случва ? Прахосах време и ресурси за нищо ! Защо съобшението за удължаването на събитието идва едва днес ? След като вече направо се отказахме да го играем ! Да не споменавам качеството на играта . За да направя обиране на фермата , трябва да вляза и изляза поне десет пъти от акаунта ? Как изобщо се играе в тази ситуация? За гирляндите да не говоря .... мисията се оказа направо невъзможна !
     
    nefertiti харесва това.
  17. coki170

    coki170 Прохождащ

    а какво става с мармалади, перки и други екстри заминали залудо 8)
     
    nefertiti и -галатея- харесват това.
  18. dandreeva

    dandreeva Стажант

    оправили сте таймера но как ще ме компенсирате с времето , комбайна и чатнито и другите активирани бонуси
     
    -галатея- харесва това.
  19. g19n30

    g19n30 Стажант

    Здравейте, преди време имах проблем с комбайна, като насеех и излезех от дадено поле след влизане отново то си седеше празно. Писах тук не можахте да решите проблема и ме посъветвахте да пиша на съпорт. Е писах и проблема беше отстранен, но до вчера ! Сутринта при влизането ми в играта основното поле беше празно, ОК нищо един път не е беля, но сега влизам и то пак е празно !! Моля за помощ. g19n30ID: 51181884
     
  20. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, опитай да не излизаш веднага след засяване от играта, а когато го правиш да използваш бутона за изход. Вероятно в момента играта е малко по-натоварена и по-бавна и може това да е една от причините да не се запазват веднага извършваните действия. При изчистихме кеша на самия акаунт, надявам се това също да помогне.