Проблем с играта

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от pns68 на 30.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Привет, опита ли стандартните неща - друг браузър, чистене на кешове, преинсталиране на флаша?
     
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    да, 6 рефреша, на седмия зацепи
    кога нещо ново ще започне без проблеми
     
  3. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    защо не ми приема бонус кода HAPPYAUTMN14, моля за проверка ид17564748
     
  4. sisiko1980

    sisiko1980 Стажант

    Защото изтече снощи в 1,00 часа
     
  5. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    е как до 01 на 23 е , т.е до тази нощ
     
  6. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Ами вече сме 23.10.2014. Трябваше снощи след полунощ да го активираш8)
     
  7. Здравей, както няколко играчи са ти казали - в момента сме 18:07 ч., 23.10.2014 г., т.е. за твое съжаление бонус-кодът е престанал да бъде активен преди малко повече от 17 часа.
     
  8. ElizTaylor

    ElizTaylor Прохождащ

    35774885
    Ще проверите ли защо втори ден не мога да пращам подаръци на съседите нито чрез новините, нито директно от листата ?
     
  9. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    изписва ли ти нещо когато искаш да пратиш подарък?

    ПП:ако желаеш пиши на кой да пратим подарък за да пробваме.
     
    Последна редакция: 23.10.14
  10. МамаЛеоне

    МамаЛеоне Прохождащ

    а бе само при мен ли е този проблем-бавно зареждане на играта,кът река да мина на друго поле пак чакаш..а и комайнът нещо взе да забива ту като трябва да засея,ту ако трябва да полея или пък да наторя-и трябва все да рефрешвам..всичко съм изчистила,кеш меш и т.н. и това е във всички ферми..не говоря само за тази..
     
  11. metronom78

    metronom78 Прохождащ

    Здравейте!!!!!!!!!!!!!Моля обяснете как да активирам селекцията на прилепи в развъдника?Благодаря предварително
     
  12. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Отваря се по време на пълнолуние в магазина на Джак.
    Пълнолуние

    ПредметНужни продукти за закупуванеТОВремеПлощ
    [​IMG]
    Селекция
    на прилепи
    2000 клопката на Венера
    2500 храст с очи
    1000 страшни тикви
    3000 кокалени храсти
    Придобивате възможността
    да селектирате прилепи
     
    Последна редакция: 31.10.14
  13. metronom78

    metronom78 Прохождащ

    Ясно разбрах !!!!!!!!!!!!Много благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  14. Хестия

    Хестия Прохождащ

    29783623
    не мога да предавам продукти в събитието на площада ???
    Ще погледнете ли ?
     
  15. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Не открих проблем, предадох една крава. Опита ли след рефреш?
     
  16. бабчето

    бабчето Стажант

    :eek:това ся на ко мяза..на страницата с куестите те това показва у моето читалище-кеш,рефреш и разни браузъри не помагат..http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=bfi1415455723m.jpg

    и между другото защо не можеда се качва направо снимка..нещо тая опция за изображенията не работи като хората..техниците да вземат да я оправят..
     
    Последна редакция: 8.11.14
  17. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Опитай сега да влезеш отново в акаунта.
     
  18. бабчето

    бабчето Стажант

    същата работа-бях и в другата ферма ГитаМаргарита ID: 14009151- и там е същото не съм ходила в другите но предполагам,че и там е така и много бавно зарежда играта по 5 минути гледам онез 2 овце да са кандилкат с количката докато ми зареди играта и това е така във всичките ми ферми-не помага нито кеша нито рефреша нито смяната на браузъри,даже и интернетите сменям и все същата работа-явно сървърите ли са се натоварили какво ли но е така от няколко дена и то не постоянно на моменти-и все тях уцелвам да му се не види..:mad:
    при ГитаМаргарита вече всичко е наред..не съм ходила още да видя по другите ферми как е..
     
    Последна редакция: 8.11.14
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    стана два дена играта замръзва:cry:налага се постоянно да рефрешвам>:(моля някой син или жълт да ми изчисти кеша на акаунта па дано да помогне.благодаря предварително









    п.п..а не е само в тоз акаунт само така.кошмар е наред:mad:просто пак са бърникали и играта е много бавна>:(
     
    Последна редакция: 10.11.14
  20. РОСКАРУСЕВА

    РОСКАРУСЕВА Подрастващ автор

    и аз имам проблем от 2-3 дни/минава много време докато премина от поле в поле/ също така бавно отваря пазара и т.н.