Проблем с играта

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от pns68 на 30.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. pns68

    pns68 Прохождащ

    Когато влизам във пазара автоматично ме логаутва от играта, мелницата не винаги се отваря.
     
  2. Привет, пробва ли с друг браузър? Изчисти ли си кеша на браузъра/флаша? Какъв е резултатът?
    И за да направи админ проверка е необходимо да оставиш ID.
     
  3. pns68

    pns68 Прохождащ

    През два браузъра: Opera и Google Chrome. Сега ще пробвам..
     
  4. dudi1970

    dudi1970 Стажант

    Имам едно просто запитване към сините.....как така от самосебе си ми се променят настройките в акаунта ми??? По принцип настройката беше с влизането да ми се появява картата,а днес при влизане директно ми зареди основното поле.Моля за проверка...
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Възможно е да се разместят зададените настройки, когато се "пипа" по играта. При мен зареди картата, въпреки, че се предполагаше да се отвори поле /вадейки си извод от въртящите слънчогледи.../. Можеш да си ги настроиш отново от опциите...
     
  6. dudi1970

    dudi1970 Стажант

    Бях ги настроила вече и затова ти се е заредила картата,но ми беше странно защо се получава така.Благодаря ти все пак за отговора....да се надяваме,че няма много дълго да "пипат" :)
     
  7. Oskar

    Oskar Подрастващ автор

    Защо не мога да преминавам от поле в поле, а трябва при всяко забиване да напускам акаунта и пак да влизам в играта ?
    Това се случва постоянно, а днес дори страницата с новините не се отваря, ако тя се отвори, бъди листата забива и пак напускам акаунта и тн....Да няма някакъв нов момент при грижи за фермата , за който аз не знам ?Използвам три браузъра за уточнение ,и без флаш и подобни....
    ид 80728391
     
  8. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    защо нямам графа при разни за стар метал и може ли една седмица да обирам всеки ден секвои две полета и да не даде един стар метал , моля за проверка -ид 17564748, на 95 то ниво съм, на бахама също съм на плодородни полета с лимонена трева или зелен чай
     
  9. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    При обиране на реколта не си получавал стари метали. За момента е много по вероятно да получиш такъв от голям сандък инструменти или от съсед, отколкото при обиране. За съжаление шанса им за получаване от реколта е малък, което не е грешка в играта.
     
  10. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    а как се получава от съсед
     
  11. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    В подаръците от/за съседи има сандък с инструменти, от там също е вероятно да получиш стар метал.
     
  12. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    ок, благодаря
     
  13. saharina57

    saharina57 Подрастващ автор

    Защо ги няма старите метали? Нали и при обиране на полета и обори трябва да падат?
     
    flora35 харесва това.
  14. vili_slava9

    vili_slava9 Прохождащ

    бонус кода валиден ли е още, според мен е до 01.00 ч на 23 .10
    изписва ми , че не може да се намери?

    ид 49619110
     
  15. Привет, има ги, но се падат много рядко.



    Здравей, за съжаление 01.00 ч на 23.10 вече отмина (преди около 7 и половина часа).
     
  16. vili_slava9

    vili_slava9 Прохождащ

    xDxDxDБлагодаря за събуждането, явно съм назад с 24 часа.
    Усмихнат ден!
     
  17. Моля, и на теб усмихнат!
     
  18. pras4oeood

    pras4oeood Стажант

    Здравейте,нещо не мога да открия магазина на Джак.Там,където намирах преди табелата за магазина сега я няма.Моля за помощ.:) !
     
  19. Здравей, вижда се само в пълнолунен режим, над табелата с надпис "Карта" се намира.
     
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    нямам надписи и картинки в читалището и на растенията, които засявам, със сеенето се ориентирам по времето, ама в читалището как да предавам според вас