Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. 4orela

    4orela Младши експерт

    Mуши, проблема не е в твоя нито в моя ,телевизор",проблема е в на едни чичковци който се мислят за велики , безмъртни и ачини.Хора който си мислят че ще вземат това което имат тук и в гроба,уви не става:)))Спират едно,пускат друго да изкарат някой лев тъй де евро,долар пари с една дума.
     
    koteto9 харесва това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ох, хайде да се върнем към играта и към темата. Кой може да влезе, кой не може - какво се случва при него, защо се случва (повечко инфрормация - операционна система, параметри на комп, скорост на нет и под.)
    Иначе само си приказваме.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. РОСКАРУСЕВА

    РОСКАРУСЕВА Подрастващ автор

    15 минути докато вляза в играта и още 10 /по таймера на комбайна/ докато обера. Излишно губене на време,не знам докога ще продължа.Играта в момента е каляване на нерви а не забавление.
     
    koteto9, yannisz, esz102 и 3 други харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Няма да откажа пари от фермата.Когато си взех първия компютар на старо бях с гигабайт и половина и 16 рам и си играех игри.
    Сега правят тромави игрите ,да си купуваме нови устройства. Все едно да измислят ново гориво и старите коли да неможе да работят с него,да ни принуждават да си купуваме нови коли.
     
    Последна редакция: 12.12.20
    gigi_421 харесва това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    При мен играта тотално спря и през юнити, и през клиента.На клиента продължава да дава грешка във файла, на юнити се показва пейзажчето с оградката и елхичките и край. Заради тези ли тестове направиха събитието 11 дни? Не съм почвала да играя още, с подарените 5 тестета имам общо 18 до сега и не мога да ги изиграя, защото влачи и забива навсякъде.
     
  6. milka_k6868

    milka_k6868 Активен автор

    като ми се зареди играта със началната страница със всички полета цъкам да влезна в основното поле и край нищо нестава моля за проверка id27036608
     
  7. apofis123

    apofis123 Прохождащ

    и при мен не тръгва
     
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    Е да де, но при мен не се получава инсталирането.Знам как се прави.И браузърите и антивирусната, всичко си е ъпдейтнато само дето компа е все още на 7.Защо не се получава?Кое пречи на инсталацията?Според обявените изисквания трябва да стане, но не иска и това е.
     
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Ще ни прехвърлят ли днес на флаша? 11 часа мина. Искам да играя нормално още няколко дни.
     
    gigi_421 харесва това.
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ще приключи утре в 11 часа за съжаление.
     
    kakata13, -niksan- и ka-linka харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Да го бяха направили този теста през седмицата,когато хората почиват ни я си тровим нервите.
    А дали работят събота и неделя или пред коледно са запразнили,защото аз вече се настройвам пред коледно и за нова година..
     
    dedoto харесва това.
  12. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Сложно ли е да се ъпдейтнат?
    П.П. Направих го, но ефект няма!!!!!!:mad::mad::mad:Същата боза си е.>:(>:(>:(
     
    Последна редакция: 12.12.20
    georgi785 харесва това.
  13. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Мъкаааа, голяма мъкааа е с влзането в играта :oops::oops::wuerg: сутринта за час едва успях моята и на мъжо фермите. И да им имам надписите при влизане, да стана на един крак и да изпея песничка ... ама ако запея ще избягат и съседите :mad::mad: искам компенсация, че през почивните дни ми късат нервите xDxDxD
     
    yannisz и gigi_421 харесват това.
  14. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    А откъде мога да си купя храна за животинките? В пазара не ми излиза като опция. Някои са доста гладни милите, а докато произведа ще им къркорят стомаситеo_O
     
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    бягай при клиента. Набързо ще те оправи xD
     
  16. adibobi

    adibobi Напреднал

    Заявена, но не получена компенсация, от днес
    Играч: adibobi ID: 19657210

    Пробвах пак, през друг браузър - излезе надпис доставено, но отново не е начислено. Вече май ми идва в повече играта.
    И от клиента нищо не става :oops:
     
    Последна редакция: 12.12.20
    yannisz харесва това.
  17. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    Дано това извращение с играта е само до утре!
     
    RobethJodan харесва това.
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Надникни в раздела с животните, има подраздел за храна.
    (Както и ФАЯ за новия пазар.)
     
  19. snejankatasnej

    snejankatasnej Стажант

    моля ви можете ли да ми кажете как да си направя екрана голям
    извинявам се за притеснението към екипа което причинявам
    благодаря предварително за отзивчивостта ви
    всеки път ли трябва да зареждам играта
     
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Теглиш клиента веднъж. Стартираш играта от иконата на десктопа. А дали този прозорец ще е отворен цял ден или не - твоя воля.
    От настройките в играта можеш да промениш мащабирането (100% или повече), това е възможността за увеличаване.