Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Да, но не е активна. Като кликна на нея се отваря бял екран. Самата инсталация не може да бъде завършена.
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Деинсталирай от Programs and Features и опитай отново. И провери каква ти е операционната система. Друго не се сещам какво да посъветвам. Ако пак не се получи - обръщай се към съпорт за съдействие.
     
  3. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Бих си ги взела, но не ми ги предлагат :(
    ИД 26О84662
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  5. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Благодаря! Деинсталирах и ........... Ще пиша на съпорт, но трябва да разбера подробностите за лаптопа ми.
     
  6. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    При мен излиза на малък прозорец, няма ли как да си го уголемя да бъде на цял екран, и това връщане на всичко в читалището и инвентара отначало е много изнервящо. Всичко ми е толкова мъничко, че едва се вижда, а и като съм свикнала на цял екран. Май ще трябва за първи път в живота си да сложа и аз очила:cry::cry::cry:
     
    yannisz и kakata13 харесват това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    В настройките на играта има възможност за промяна на мащабирането, надникни там, опитай.
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Намерих го, благодаря. Но колкото повече го уголемявам, става по-размазано. Сложих го засега по средата, че ми се зави свят да се чудя обрано ли е нещо, необрано ли е. Дано да оправят проблема, че не знам как ще свикна. Иначе единственото положително, което мога да кажа засега, че много бързо зарежда.
     
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Муши, може ли да направят увеличаване на прозореца на клиента с квадратчето горе в дясно между (-) и (х), както е при браузърите? Виждам, че го има и в клиента, но е неактивно. Може би по-натам?
     
    yannisz харесва това.
  10. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Още един въпрос, има ли как да се прави рефреш или трябва да изляза и да вляза отново?
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ако играеш през браузъра - да, по стандартния начин. Ако играеш през Standalone (самостоятелния) клиент - към момента няма такава възможност, но се споменаваше, че в бъдеще ще добававят.

    Включи анимациите, за да виждаш дали е обрано или не. (Но всичко останало ще мърда, засега е така, да се надяваме скоро да бъде другояче.)
     
  12. venelina_andreeva

    venelina_andreeva Стажант

    Моля за помощ,имам икона на декстопа но се отваря бял екран. Опитах да пиша на съпорт не приема заявката.

    Забравих ID 14476120
     
    Последно редактирано от модератора: 11.12.20
  13. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    Не знам какво се тества но ако след месец е същото слагам един голям X и всичко приключва!Ако някой си мисли че ще кликвам 5 пъти да обера едно поле или че толкова пъти да дам вода на хайваните се е изъгал!
     
    yannisz харесва това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А с това запозна ли се?
    https://board-bg.farmerama.com/threads/farmerama-версия-чрез-standalone.20629/#post-187329

    Първо запазваш онова файлче Main.log някъде.
    След товз за уплоудването му (т.е. качването му някъде) би могла да използваш https://filehorst.de/
    1. Избираш [​IMG]Dateien von der Festplatte
    2. Отваря се списък с файловете, намираш твоето файлче и натискаш Open, след това поставяш тикче пред "Ich akzeptiere die Allgemeinen Geschäftsbedingungen (AGB) und bestätige, dass ich mindestens 16 Jahre alt bin"
    3. Натискаш Hochladen
    4. Отваря се прозорец и в него гледаш къде е линка за форум (für Foren) - копираш го оттам и го поставяш тук.

    П.П. Ако някой знае къде понастоящем по-лесно може файл да се качи, нека даде линк и инструкции как.
     
  15. 4orela

    4orela Младши експерт

    Играта стана отвратителна добре че са 2 дена,но и ако за напред ще е май,май ще се разделяме:)))
     
    koteto9, apofis123, georgi785 и още 1 човек харесват това.
  16. georgi785

    georgi785 Младши експерт

    на никой не му пука дали ще се разделяме или не.Да ми купят нов последен модел лаптоп-че да инсталирам всичките дивотии за да играя играта-пък казвам аз :)Извода е-няма разбирателство....
     
    yannisz, dedoto и lili011968 харесват това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А да ти плащат, за да играеш Фармерама не искаш ли?
    (Хайде малко по-сериозно, и по-старички компютри вършат все още работа.
    Е, все пак не говоря за Правец родно производство ;).)
     
    mimi123123456 и .TAINNA. харесват това.
  18. georgi785

    georgi785 Младши експерт

    ми искам що не;)играта е отвратителна -в момента и на никой не му харесва истината айде де.300 часа да минеш от едно поле в друго.Да не е срамно че компа ми е стар а:mad:
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не е срамно, моят също не е нов. Но не ми трябват 300 часа и не обвинявам играта.
    Наясно съм, че има още доста трески за дялане. Но и съм наясно, че част от причините са "в моя телевизор".
    И остави всеки да говори от свое име, изкажи своето мнение, виждане. Не говори от името на другите, моля.
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. .water.

    .water. Адмирал

    Не си прави труда няма да ти отговорят.Отговор не получих от съпорт.Днес дойде един приятел в къщи ,за да види за какво иде рече деинсталира ми антивирусната ъпдейтна Windowsa рестартира и се инсталира тая глупост.Влизам полетата изглеждат като току-що посяти добре ,че знаех горе -долу часа и обрах.Ако имаш CCleaner за почистване отвори го и горе в дясно пише всички параметри .За белия екран не смятам да се занимавам прекалено много им станаха изискванията какви параметри да ти е компа пък аз трябва да качвам снимки нейде си ,защото те не могат да си свършат качествено работата.И Мушнук ,не съм съгласна с теб ще ме извиняваш ,но в случая аз съм клиент и не аз трябва да се нагаждам според тях .Защото като отидеш в магазин или където и да е с парите си казваш аз съм клиент и искам това и това,в случая аз и както всички играчи сме клиенти и правото е наше и вместо да ни ухажват,за да ни задържат те ни направиха на маймуни последните дни.И не причината не е в ,,моя телевизор,,щом проблемите са само с тази игра.А да и за капак половината инструкции на немски естествено ,че кои сме ние......
     
    yannisz, -helixme4o-, esz102 и 4 други харесват това.