Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Tsveti3107

    Tsveti3107 Стажант

    таман влязох ,насях 10 бр и ме изхвърли:mad:>:(,а пуснах 1 час техника и на вятъра:mad:
     
    yannisz и .TAINNA. харесват това.
  2. rasi1234

    rasi1234 Прохождащ

    айде да вземете да оправите както трябва играта постоянно ме изхвърля
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Е как са приключили като мята играта през минута???:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:Тръгнах да обирам и ме изхвърли не на улицата в съседния квартал.Не може да се влезе една камара време забива на 55% и не мърда .Просто не мога да въздържам вече думите,които искам да избълвам ще го кажа по нежно ,,срам и позор за всички програмисти в БП,,да вземете и да си използвате дипломите за салфетки ,че тотално се оср.............
     
    Последна редакция: 9.12.20
    yannisz, dedoto, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Да вземете да си оправите играта,сега ще ми пускате, кошници, техника и загадъчни,да купуват играчите.Спрете се и си оправете играта.Така ако карате след два дена няма да има играчи да искат да си тровят нервите с вашата игра.
     
    .water., .TAINNA., gigi_421 и 2 други харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    55 % зареждане и до там.
     
    .TAINNA. и bubolina8 харесват това.
  7. bubolina8

    bubolina8 Комисар

     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  8. ahrida

    ahrida Прохождащ

    Здравейте, може ли да проверите ID 14807194 част от насажденията на основното поле ми изчезнаха.
     
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    каква проверка бе пиле? снимай каквото виждаш и си отвори тема. Играта изобщо не е наред ти насаждения търсиш
     
    -niksan- харесва това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    xD:cry:xD
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  11. eli-marin

    eli-marin Стажант

    Влизаме излизаме и така до безкрайност ....... до кога ще е така ? Нищо не е оправено, изгоря ми помощна техника изгоряха ми лалота и кво ще ни се замазват очите с някакви мижитурни бонусчета .Просто съм бясна този път .....
     
    -niksan-, .water. и .TAINNA. харесват това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Три пъти ме изхвърля, във форума влязох, докато зареждаше и пак съм вън. Не съм разсявала още. Заради снощните проблеми сутринта напудрих дълго растение със супер-тор, за изскачащи. Трябваше да стане в 14.50. Та кой ще ми възстанови 350 супер тор, като още не съм влизала да играя?
     
    tanyamery, gigi_421, -niksan- и 2 други харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    е що бърза бе мамииии и аз като теб ама без СТ сутринта насях. И какво? даде ми да насея само 10 за разсяване. Нищо друго. Изрита ме като мръсно коте. Отиде и СТ за разсяване, и купона за 1 ч техника, и всичко друго остана ненасято :cry:
    така де, как да провери екипът, като няма игра? и каква проверка, като играта хич я няма xD
     
    -niksan- харесва това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Успях само да обера в 15 часа без да разсея,в 17 часа разсях и после в 18 часа пуснах на средни полета,добре че ги пуснах само на вода и тор иначе сега щях да се ядосвам че не мога да обера и да засея отново.До 22 часа ако се оправят нещата ще обирам .
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    повсеместно явление xD
     
    -niksan- и gigi_421 харесват това.
  16. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Тук оплесках нещо коментара, ама съм бясна. Да вземе сега нЕкой от БП - екипа кадърници да ми бере цяла нощ и заран, та да настигна и аз Ората
     
    yannisz, kakata13, -niksan- и 2 други харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    мен не можеш настигна, щот не съм обрала разсятото xD
     
    -niksan-, gigi_421 и ka-linka харесват това.
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Чак да не викам рогатия, след 5 мин бера и хукваме рамо до рамо в браздата :D:D:D
    Слънцеееееееееееееее, нощес ще ставаш ли? Да рипна и аз, да сме си дружки :inlove:
     
    gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    а нееее мисля да спя. Ще чакам удължаване на времето на събитието и да минат тестовете. Не им виждам края, та ще го карам яваш яваш. До когато, колкото направя, това ще е xD
     
    -niksan-, ka-linka и gigi_421 харесват това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Очакваха че ще имат проблеми и за това събитието е 12 дена.Не чакайте удължаване на времето.
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.