Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И моите фермички останаха с неотворен подарък за 08.12.
    Да остане отворен и днес, защото вината е тяхна, така мисля:oops:.
    До 12,30 стоях, но ремонта не беше приключил при мен.>:(
     
    petruhka, tani1980 и dedoto харесват това.
  2. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    фермата запо4на да ме изхвърля ,идват нови бъгове :))
     
    shiky харесва това.
  3. neti44

    neti44 Прохождащ

    и при мен е така не ме допуска аман вече с тия ново въведения май става по зле Вие какво ще кажете
     
    shiky харесва това.
  4. jeny73

    jeny73 Прохождащ

    Ще се играе ли или напротив???????>:(
     
    shiky харесва това.
  5. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Отново не може да се влезе във Фармерама. До кога ще се подиграват с нас??? >:(:mad:
    БП да си наеме професионалисти за техници и програмисти.
     
    shiky и petruhka харесват това.
  6. petruhka

    petruhka Подрастващ автор

    Вчера от следобед въобще не можах да вляза, и снощи също. Сега пак блокира. Почват едни евенти дето как ще се изпълняват.
     
    shiky харесва това.
  7. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    играта е изнервящо бавна
     
    апокалипсис и shiky харесват това.
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    Направо влачи.
     
    апокалипсис харесва това.
  9. petraki1961

    petraki1961 Стажант

    ама Вие подигравате ли се , не стига , че сума ти време не можеш да влезнеш, ами дори с помощна техника чакаш минути да обереш и засееш, зорлен ли ще на отказвате от играта, ако това е целта продължавайте в същият дух
     
    yannisz и апокалипсис харесват това.
  10. апокалипсис

    апокалипсис Прохождащ

    мъка :(цъкаш някъде мъка:eek: цъкаш на къщичката н-пъти и не знаеш отворена ли е или не :oops:осмата продължава да и свети синия+>:(добре че съм до нова година:Dче съм извън стандарта унититуxD
     
  11. vida_bl

    vida_bl Обитател

    Еееееее то не се издържа, даже и с техника не се играе.Компенсацията с бонус код, не компенсира изхабените нерви
     
    yannisz, kakata13, valya_boss и още 1 човек харесват това.
  12. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Всяко начало е трудно, наясно сме........но не можеше ли да спрете събитията, сместо да пишем постове на недоволство..........техниката ми си цъка, не смея да пускам бонуси, не смея и колелото да завъртя.....полетата се косят от време на време, и всякакви други проблеми...за които вероятно сте наясно..........какъв е зора - заради кошниците, които ви носят приход ли не спряхте събитията? Не винаги всичко е на всяка цена............
     
    yannisz и vida_bl харесват това.
  13. dedoto

    dedoto Адмирал

    >:(:mad::wuerg::mad::cry:8)
     
    kakata13 харесва това.
  14. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    И какъв е бонус кода?
    Подиграват се с нас- 4 карти............ Нямам думи. Голяма компенсация няма що>:(>:(>:(:wuerg::wuerg::wuerg:
     
    Самардапа харесва това.
  15. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    :mad:
    За какво пускате бонус код, като не можем да влезнем да го заредим? Подозирам, че бонусите на Рошко и Календара няма да успея да събера и днес........май ще си почина извесно време от Фермата.......малко ми е дебилно да стоя и да цъкам и да не мога да влезна нормално 2 дни........

    кода е STANDALONE
     
    yannisz, dedoto, kakata13 и 2 други харесват това.
  16. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Благодаря!

    Ама наистина не може да се играе>:(>:(>:(:mad::mad::mad:
    П.П. Най- накрая успях да насадя. Дали ще мога да обера?8)
     
    Последна редакция: 9.12.20
    .TAINNA. харесва това.
  17. .water.

    .water. Адмирал

    Нямам думи от този слънчоглед свят ми се зави не стига ,че колелото е скрънзаво даде само +1 ама и то отиде по дяволите аха да засея и ме мята, а слънчогледа направо те подлудява. Като не ви е наред играта по-добре нея пускайте.От както се започна пробутването на тва скапаняшко Унити тотално скапахте играта.И на най-лоялните играчи в един момент ще им писне.Не е истина не стига ,че играта не върви ама хич на това отгоре пак ще тестват и пак 24 часа няма да може да се игра е СТИГА вече бе хора!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Последна редакция: 9.12.20
    yannisz, kakata13, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  18. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    В момента не може да се влиза във фермата
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    не мога да бера небесната градина
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    С триста зора насях 10-те полета за разсяване, обрах в пустото и насях, но не ми даде да сложа още полета при разсятото и да полея в пустото поле. Изрита ме като мръсно коте >:(

    Да спрат всички събития. Така не може да се играе! Или да ги удължат до Нова Година :wuerg:>:(
     
    yannisz, dedoto и kakata13 харесват това.