Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kosdas

    kosdas Анализатор

    нестава при мен дано поне да испросят повече от ден одалжаване иначе как ги смятам ми остават може би само окло 10 часа за сосове ако не спя
     
  2. denimiro

    denimiro Стажант

    излизам от едната ферма и не мога да вляза в другата
    това на нищо не прилича и аз искам компенсация или комбайн до края на евента или 100 лалота
    аз съм с хром и какво от това
     
  3. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    При мен като пробих тръгна оттам където беше останало, демек освен реално време не сме загубили техниката да речем
     
  4. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Техниката не върви, не мога да я ползвам. От поле в поле се преминава за 10 мин. Какво се случва?
     
  5. marti200

    marti200 Стажант

    И аз искам компенсация!!! Скъсах си нервите с тая игра :(
     
  6. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Най-после успях да се логна. Иначе май всичко в играта си е наред.

    А в такива ситуации как мога да се логна само във форума?
     
  7. bubolina_8

    bubolina_8 Подрастващ автор

    И аз трудно влизам в играта,има някакъв проблем
     
  8. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Май са увеличили продължителността на събитието - дава ми, че остават 117 часа.

    Заради множеството проблеми с влизането в играта, през последните дни, събитието ще бъде удължено и ще приключи в 15:00 на 14.10.2014 г.
     
  9. bilq76

    bilq76 Познавач

    да увеличено е с 24ч има го в официални, а относно логването май никак нека някой по информиран да сподели ако има начин да се влезе във форума без да си логнат в играта
     
  10. nivata1

    nivata1 Професионалист

    Къде ми е бонус кода за това, че два часа няма влизане в играта?
     
  11. kosdas

    kosdas Анализатор

    искаме по 100 гулдена
     
  12. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Не можеш, то това е най-големия проблем....
    И на мен ми дава 117 часа, добре че това са направили, но пък мишките, пардон админите, са се покрили и мълчат , не казват нищо, за да успокоят играчите, ама аз си събирам всичките им постове и мнения , принтскрийнове и пак ще пиша на германците, ако се наложи :):):)
     
  13. denimiro

    denimiro Стажант

    Здравейте, фермери!

    Заради множеството проблеми с влизането в играта, през последните дни, събитието ще бъде удължено и ще приключи в 15:00 на 14.10.2014 г.
    Екипа на Фармерама

    е само толкова ли ами техниката
     
  14. kosdas

    kosdas Анализатор

    а гулдените????????8)
     
  15. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    ееееее,че само това ли ще дадат?а комбайните ни че заминаха,чатнитата ни изгоряха залуду.е сега пак се мъча половин час да вляза
     
  16. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    От 10 часа сутринта не мога да си вляза във фермата влязох чак сега към 17 и 30
    Е то бива то може ама пак се уляхте с проблемите :(
     
  17. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    абе мани.пак поредната излагация
     
  18. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Толкова съм ревала за гулдените, а те само са ми се подигравили , така че ....не се надявай :)
     
  19. lisko_123

    lisko_123 Прохождащ

    Освен всички проблеми с влизането, имах активиран комбайн(спечелен), който трябваше да изтече след около 1 час, а в момента е неактивен??!! Определено обезмисляте играта ни с подобни неща. Като имате проблеми спрете цялата игра, поправете си грешките и после рестартирайте отново от там, до където сте спрели!
     
  20. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    а и искам някой да ми обясни от админите-като имам комбайн защо трябва да обирам малки полета на ръка.и не искам удължаване а възстановяване на ресурсите и започване отново.моля някой компетентен /ако има/ да се заеме с въпроса,защото това беше яко оливане.може да е проблем с техниката,ама ,мен не ме греее