Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Пробва ли сега ,отново ли не можеш да се логнеш?Проблема е отстранен.
     
  2. anna797722

    anna797722 Прохождащ

    От 09:00 часа не може да се влезе в играта. Току що влязох без да съм правила нищо. Престанете с вашите глупости да се рестартират кешове и тем подобни истории. Вече прекалявате и ни отказвате да Ви играем игрите. Този куест може и да го спрем вече няма смисъл.
     
  3. 4okolino

    4okolino Младши експерт

    Успях да вляза!Благодаря!
     
  4. bilq76

    bilq76 Познавач

    пълно безобразие от 9.20 та чак сега успях смених 5 браузъра изчистих целия компютър свърших работа за 5 месеца назад>:(, но може би бп е помислил за нас пусна ни да влезем за щастливия ден :D дано след 5 мин не ни изхвърли пак:oops:
     
  5. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    ми май успях-за сега ще посъбирам растения,ама до кога????
     
  6. nikgan63

    nikgan63 Прохождащ

    Да споделя: след безкрайни опити успях да вляза през унгарската ферма
     
  7. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Проблема с логването е решен.Сега пробва ли?
     
  8. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    дойде,дойде.дано не избяга пак,че ще трябва да си търся друга порода:p
     
  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Проблемите с входа от последната седмица са за всички игри и страни, за това не ви караме да чистите нищо.
    Все още чакаме трайно решение на проблема, едва след това ще се коментират индивидуални компенсации за отделните игри, ако има такива.
    При нас поне за сега е почти сигурно удължаването на евента. За друго няма гаранция.
     
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    така, проблемът с логването е решен, не напълно обаче, играта зарежда по минута на страница, от вчера отново ми прави нещо като двоен клик с мишката, т.е. кликвам върху комбайна да засаждам и с едното кликване, без да избирам какво да садя, се оказва че съм засадила къпини, а на острова - бромелия. следва чистене на полетата и ново зареждане - за два дни - 3 пъти се случва, също както до преди седмица с обирането на дърветата, веднага се наторяваха с нещо. изгубих 500 къпини близо и около 150 бромелии. този проблем как ще се разреши и кога
     
  11. kosdas

    kosdas Анализатор

    ебати вчера на обят 1 час почивка вечерта 2 часа грешка днес 2 часа грешка
    кво правите бе хора баш по време на евента ли осрахте сърварите
    удължете евента моля (и на 100 гулдена компенсация ще съм доволен:p)

    п.п. хванете сложете вход на тоз форум кат не работи играта не само да седим отстрани и да четем се едно сме в библиотека или държавния архив да препрочитаме стари неща
     
  12. kosdas

    kosdas Анализатор

    айде пак невлиза егати световната игра
     
  13. neli_anito

    neli_anito Стажант

    Няма достъп до играта ! И до кога ?
     
  14. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Хайде, сега да помоля, някой от админите спешно да ми обере фермата, всички полета и да насади от същото, и да полее с водица. Предварително благодаря. Имам техника.
     
    Последна редакция: 9.10.14
  15. kosdas

    kosdas Анализатор

    нито хром нито мозила нито опера
    дали да не се върна 10 години назад да пробвам с експлоеъра
    алоооооо админите оправете си сърварите бре
    ако до полвин час не обера на жената реколтата ще спя при некоя админка или на терасата довечера (а вън вече е студено представете си кое ще избера)
     
    bilq76 харесва това.
  16. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    с експлоеъра съм аз в момента, нищо, чакам да се прибера към 20 часа, белкем стане с хрома, макар, че се надам някой от админите да обере, та до 12 нощеска още едно зареждане да мога да направя.xD:mad::mad::mad:xD
     
  17. kosdas

    kosdas Анализатор

    ура админките се оплашиха ще бера сам

    п.п. все още имате шанс да ме компенсирате с 100 гулдена8)
     
  18. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Блазе ти - завиждам благородно... и честито все пак.
     
  19. kosdas

    kosdas Анализатор

    иииииии пак грешка
    не завиждай ще си играем на тука има тука нема
    тва е като с..с влизаш излизаш , влизаш излизаш
     
  20. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Е нема по-голяма простотия,нали ! И точно когато и техниката ми от изиграното ниво на ивента изтичаше ! ПАК ЛИ Г_ЖА Админката има по-интересни неща за правене , ейййййй, страшни сте бре ! Точно един час не се влиза в играта , всичко съм изчистила и рестартирала, ето ви картинки ! И сега ли г-жа админката няма да попита за реванширане с нещо, и сега ли ?! И сега ли не и е работа !

    Ей ви картинки :
    http://prikachi.com/images.php?images/434/7654434V.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/435/7654435Z.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/442/7654442K.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/444/7654444h.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/446/7654446P.jpg

    Аз пробих с хрома, пробвайте и вие
     
    Последна редакция: 9.10.14