Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    даже и прозорците за потвърждаване и съгласие вече ги няма:D
     
    -niksan-, bim177, pile-pale и 2 други харесват това.
  2. pipeto7

    pipeto7 Стажант

    Вече е прекалено.Да вземат да я спрат,докато я оправят,а не всеки ден загуба на ресурси и нерви.>:(>:(>:(
     
    zvezdi4ka_86, shiky, terazinni и 3 други харесват това.
  3. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал


    и аз такса мисля , много е изнерящо с часове да стоишна компютъра и да пробваш дали ще тръге играта
     
    -niksan-, shiky, dedoto и 3 други харесват това.
  4. Омръзна ми всеки ден да ме призовават за търпение! Омръзна ми да ми пускат събития и да не мога да ги играя, както и когато аз желая! Омръзна ми други хора да ме съветват и да се опитват да преразпределят времето ми! Желая, когато имам време за игра, да мога го оползотворя безпроблемно! Ако БП вече не могат и/или не желаят да поддържат играта, да бъдат така любезни да ни уведомят, а не да ни залъгват с подигравателни компенсации, и да приключим с това безумие. 8)
     
    Последна редакция: 19.8.23
    bim177, лудакрава1, dima73 и 4 други харесват това.
  5. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Пак няма влизане във играта, не обичам да се оплаквам но вече взе да ми писва от постоянните проблеми, или я оправете тази игра или я спирайте че да се приключи тази мъка.
     
    vida_bl, -niksan-, kakata13 и 7 други харесват това.
  6. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Отново същата спънка - вече и компенсациите не оправят нещата....Ще се играе ли днес!?
     
    shiky, -iliana7- и червената_шапчица харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    В браузър edge влезнах много трудно, но влезнах, само че от картата не мога да отида на нито едно поле. След рефреш излезна:
    503 Service Temporarily Unavailable

    nginx

    През клиент влизането е невъзможно.
     
    -iliana7- и nivata1 харесват това.
  8. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    аз успях да вляза само в основното поле , но не ми дава да обирам , да сея , общо взето нищо не може да се направи , а в другите полета изобщо не се влиза , какво правим с растението от събитието
     
    shiky харесва това.
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    писна ми:mad:3 часа няма влизане време за цяла реколта:mad:или да я оправят или да я спират
     
    zvezdi4ka_86, kakata13, shiky и 2 други харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    вече работи, влизах във всички полета, през браузър. Клиент още не съм тествала

    Работи 5 мин. и пак заби. Не е добре играта
     
  11. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    При мен е същото.Един паяк го вземам вече 7-8 пъти, давам му храна...,но часовникът е спрял и не отчита време.За да постигна този "успех" се борих около час и като видя 45% ...да не обяснявам, всички сте го изживявали.Реших да опитам с бонус кода, ама и него не го дава. Не знам какви атаки са, или са кофти сървъри, много потребители, малко програмисти, ама сега като се пооткажат играчи, може по-упоритите / или друго определение/да се пооправи играта/ а дано, ама надали/. Понеже съм на морето ще отида да се топна, да охладя страстите. Успех, да се надяваме да ни дойде късмет да поиграем.
     
    shiky, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  12. dobrinka195360

    dobrinka195360 Стажант

    И при мен е така.Трудно влизам и до там нито мога да обера нито да мина на някое друго поле!!!!!!!
     
    shiky и .TAINNA. харесват това.
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    по-добре да я спрат
     
    shiky, dedoto и bim177 харесват това.
  14. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    Отново същата работа.....миналото събитие не успях да завърша, явно и това ще има същата съдба....не е честно!!!
     
    shiky харесва това.
  15. С голяма мъка успях да презасея,
    [​IMG]

    но не се отчитат поставените вода и тор. А дали при следващия прозорец на работа на играта презасяването ще е факт, това сигурно и БП не го знаят. :mad:
     
    shiky и dedoto харесват това.
  16. Hancheto

    Hancheto Изключителен талант

    Tъкмо мислех ,че само при мен не се е оправила играта...ама като ви прочетох,разбрах ,че не съм "сама" в това "приключение" ;)
    Да се надяваме бързо да се справят,че вече наистина ми стана много досадно ;)
    иначе ...хубав ден на всички :)
     
  17. bim177

    bim177 Редовен

    Не се влиза отново в играта.За кой ли път вече , а после хората защо не играят.Куестовете ги спират на момента обявени за край , а вече втори ден не може да се играе.
     
    shiky харесва това.
  18. За момента играта вече е достъпна. Побързайте, защото не се знае до кога ще е това.
     
    zvezdi4ka_86, bim177 и dedoto харесват това.
  19. dedoto

    dedoto Адмирал

    8)три пъти брах и сях с рефреш на всяка дейност на четвъртия се получи:(
     
    .TAINNA. и червената_шапчица харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    вече не е достъпна
     
    shiky и nivata1 харесват това.