Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. 4orela

    4orela Младши експерт

    Има ли шанс тези дни по коледа да не се правя на гадател кое е готово и кое не?Ако при другите всичко е наред значи проблема е при мен ще дам и ID ако трябва!
     
    BetAn и koteto9 харесват това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И при мен не показва кога продукцията е готова и не само това, има проблем и с Фрапе оле - готовите в мелницата тръби не се визуализират в прозореца на събитието.
     
    Последна редакция: 13.8.23
    -niksan-, BetAn и koteto9 харесват това.
  3. dedoto

    dedoto Адмирал

    този проблем е от няколко дни и няма изглед да се оправи 8)
     
    shiky, -niksan-, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    За да избегнем проблеми, в момента сме в по-стара версия на играта, за да можем да играем. Това означава, че в момента не виждаме дали културите и дърветата са готови за прибиране на реколтата.
    Той избираше между две злини, от които това беше най-добрият вариант, защото това е само проблем с дисплея и играта иначе работи.
    Klaartjuh, Днес в 10:09

    Обратна връзка - DDoS атака срещу BP игри | Farmerama Великобритания
     
  5. uri507

    uri507 Прохождащ

    И това е по добре от нищо . Нека бъдем толерантни и търпеливи. Екипът от специалисти е много добър но това не зависи от тях. И все пак е игра да се молим това да не се случва в банковите и здравни институции тогава става страшно.
     
    shiky и .TAINNA. харесват това.
  6. zvezdi4ka_86

    zvezdi4ka_86 Стажант

    Има моменти в които върви много добре ( през браузър), сякаш няма никакъв проблем и изведнъж излизаш от играта :( Сякаш има някакъв режим кога да се играе :sleepy: Който хване момента :)
     
    shiky, ren44o и .TAINNA. харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    един играч е тествал всичките игри на БП и работят. писал е във форума ,че другите им игри са наред. значи просто не могат да програмират както трябва новите неща във фермата и от хорски срам казват ,че са атаки. Май ни лъгаха през цялото време за ддос атаки, за това, че БП имал проблем, а то било само фармерама.

    Проблемите на БП ни засягат! | Фармерама EN (farmerama.com) първия пост и после другите ; в последния пост: Този път изглежда, че единствената игра, която е била засегната, е Farmerama, но не знам причините.

    DDoS атаки срещу нашата игра| Страница 22 | Фармерама EN (farmerama.com) пост 424 : Грешките и бъговете в играта са програмни грешки, които са налице от въвеждането на Алпите. Подобни грешки са възникнали по време на преминаването от Flash към Unit.

    Не ми харесва лъжата, която ни пробутаха:
    Известие - Недостъпност на играта поради DDoS атаки | Farmerama BG пост 4 :
    "DDoS атаките продължават и тази седмица и засягат всички игри на Бигпоинт. Поради тази причина Фармерама преди около час за кратко беше недостъпна.
    IT отделът на БП продължава да работи за преодоляването на тези атаки. В настоящия момент не се очаква играта да бъде отново недостъпна за по-продължително време."

    Към екипа: моля ви, попитайте "ГОРЕ" защо ни спретнаха тези лъжи за БП и за DDoS атаки и каква е истината за проблемите във Фармерама? Надявам се да БП да са толерантни, в случая не БП, а поддръжката на Фармерама, и да кажат на всички къде сгрешиха.

    Това е причината да спра всички мои абонаменти. Други вече са го направили.
     
    koteto9, slaveiche, shiky и 3 други харесват това.
  8. ka-linka

    ka-linka Пазител

    При мен играта отново е недостъпна, овцете се клатушкат на 45%. Разбиха млякото, утре чакам масло без пари :D Лека и спокойна нощ на всички!
     
  9. -lina67-

    -lina67- Стажант

    при мен от вчера е недостъпна
     
    koteto9 и .TAINNA. харесват това.
  10. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    Ще приключи ли това?

    Прекратете този цирк! Спрете си играта и си оправете нещата! И имайте доблестта да напишете достъпна-недостъпна.
     
    Последно редактирано от модератора: 13.8.23
  11. l.bm-lilian55

    l.bm-lilian55 Стажант

    И при мен играта е недостъпна, ту се появява ту забива. Търпението ми е на изчерпване!
     
  12. koteto9

    koteto9 Старейшина

    аз преди няколко дни написах че тия са некадърни и за нищо не стават и трябва да пуснат ред за компенсация а не да си малчат
     
    galinad12345, .didi2002. и .TAINNA. харесват това.
  13. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Отново няма влизане в играта:
    [400,"Exception","QMASBpyz4WKMwiaowwBt4pfDGcqrcPzcaYSnKr3sjAToVGJJXE2GqIcFB0EACQXtx88nHLTm6kpUCEsq-nl-LXPdSafdu_zDUTnQQ0AdjcVtW6TpPtigDaDenSDOMZzUQjpLSVQjpCZZ38kbSlAHuVeyJiGFl1akz13WjisAqpY-lFCBZsohDX28W8u0pBrrnII1Cqw60nwyS0XoF5emL9HrLkYio4GJOjDgLaJuxE3B-DFXe6dgl6p2GkqQ2b58wrKxLLpxULJExEtP8dQuQAlKyGWkG1IPeP7GEDxTpYs-fdS7bnTCIPcgcPZzPFvripj3lli-KAuuT6eLBWPXxm5jAEhmcvzVtTQQb6jLrzscix-sUUylCGcKKbVlTo718V0GFSVBK-BYKgx7jxu-TphXoDdty-TGjFy2OuAIv-sqBAqDtsKPYP9FvoPZLE5chKzmS93g5QKMGn6Bpz0-u-LeJCWey9kIMwB-E6OrJo2rx4P8mhaiFcNOtXy8h8M5FUxGbiftGAm1TWl7ajYUP58LeOiIT03NzPIesflblaPnSu5TXzMdPPHBY2V1ej9ldNhp-CxHG97dtC_FrHWvG7FdIP1GTJYml5YBg6r3JqFpvj7qNa5-zTURMFoaRAfM6GdS23u_SnTloNoqU9DjBJvzpda6VzFMEQ5FMUSSGUNBR1MmuhaBO3nxzsGsrk70wx0lrFOXl-vu4RmBGxzPqlvCK3Fr8XbE6ye4GM-n9doEiMYB-6inIxR4yevUiKgu7CN1_9xV0NkqRLhQ2c-W8TNC4QEe6L5DBjQ5giMJrg0UBxLuoWJz6eEMBNhTOVq7TBbDWdg8jGjKnE-KBjP0aJOMIHnO6zN0I8wDmTD1OhGk5HMT71nvq7GakeayOATb4tS_Vc4ogjIgurYbKKlGz7DfLZgj_T-Cf7pN2vPPyt0UU86DyokSs44i5yhA_n1EWNz4IR7Oedkhs728TXhqt9ZmrZmFYexWD0nupEXPfd9fs4_3cV6sbJhgXQm9hgfT2lhiJiLvjUfRl5oBDgiv938eKGrV-e3Nx1s4wv0dYzn4TEv8M4UnzCUnpsexOX97v7YItbfX8d0g0cK_8Tz7fLiejKuVszW26STKghfqQUZKqDL9hNTY4jXXfkRfVJrtchON2DguDUrSaNQlJEKb-8FmNN9I2izwPDhuXbAevhF7MAJ7JW-07ZIgo1D80FOmo-jpJ9HjFvvornf5klOCo1UI2HDQAp56VZJoxReF5BZyOI_DA5XIBwTfiBt138uAmtHdPhUC1Yb7MiQXM_YEeskOXJD2xaDzRvR-ATz6Gtws3B9CyhbORnxyKRbjm71zho3cekzBJCtRn3wHCtiMmfc0if6ipz-T5yGcYzJBg4xtYbm394wwhobWTY9wfKL7IGlcNzCdXNKePMuiVM8SO_zJNf3LeiIto_OfYLQTfsvOMjw5vL4h-JBJR-6JBNo9hbpTXQskD3EWMt_QSLEZ5jcMS-FABgLkZMWuaxwCO7PwyerI2Oqhh1VV5R-RTv0DP_1Mrqgyo7Ra3yJKGG-NhVuVPySumHWy9M7nKtPlecWsgxuuezg3h1qPPDUdY0ImKvvUeVQ8mCFgOagvjptDlXY_Rexx9m1GIUsNQwl-bE9a1HJ7-ZvBDY9EMeLlHCOaQcHvhl2HhhJgKrv7-z_e0XwGGLmX618npuMC9Vv5L6SaUVUXqPZ5qKmK7hKbqmOcgczVbpqpzO9nU-JQccBMunYffKSjIinUu38FVgBIpTzM3yF4OdMIHg22xXWqneYsNP6KLBAWDyS-x3COUswTatVPLHT3oQraG8dvpDs-nJu7O8VWY3TDRguVcLT7yNINs9ULQQkFgQ1s-iacyXPnKuK1aBHdutZY7lr77e3VW11_7BO9OImlceW0MFVjJAh6JrVL85xJCetKYA4ppgR1bH3N0DDR-fYEsahgg9EBkAlRyzzpqjYqh4zWoC1vZwBx8CMHUwFW9fDU0_20zzkOhijh3nXMBeobsqJ3IlwLz0Tew7O4245LIDsvSF4gh7Y75kYwn5qm27TLjtv-w5YVjuQI"] o_O

    Голямо мълчание от страна на БП за тези огромни проблеми >:(, но офертите за продажба си вървят 8)!

    П.П.Появи се и вече така познатото от последните дни:
    An error occurred while processing your request.
    Reference #221.56496768.1691992567.1c615b4e
     
    koteto9, Ferma_Ro и .TAINNA. харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Не съм сигурна, че БП имат отношение по проблемите на Фармерама. Правя опит да влезна в официалния сайт www.bigpoint.net
    но не мога :
    Хм… няма достъп до тази страница

    www.bigpoint.net отне твърде много време, за да отговори

    Гугъл дават възможност за влизане в сайта, както и във всяка една от игрите на БП. Никъде няма достъп. Май нещата се затягат.
    До вчера се влизаше в другите игри. Само във Фармерама не можеше. Нещо се е променило. Ще чакаме информация
     
  15. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Миналата година имаше хакерска атака срещу български пощи и срещу НАП. Не знам НАП след колко време се справиха, но системата на български пощи не функционираше повече от 2 месеца.
    Много малка е вероятността да е програмна грешка. Аз лично съм склонна да им повярвам, че е хакерска атака.
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Това е от страницата на унгарците във Фейса:
    Pernyész Csaba
    Водещ сътрудник
    Éva Vajtai От къде ли е взел тази глупост?
    Просто стигнахме до момента, в който поради всички вътрешни игри много потребители по света искат да получат достъп до много, много игри, които Big-Point действа едновременно! И тъй като БП се управлява не от германците (които са измислили цялата платформа), а от китайска икономическа инвестиционна компания, някак си развитието на хардуерната част не напредва, тъй като се опитват да извадят парите от играта!
    Като цяло, поради толкова много записи в същото време системата не може да обработва заявки за влизане, което води до проблема с DD.
    Така че нямаме нужда от наистина лоша воля от никого тук! Достатъчно е много потребители да искат да влязат едновременно!
    И това, което ми е странно, е, че възможният произход на този проблем вече е повдигнат при смяната на операцията, а още нищо не се случи!
    Този тип проблем е известен в света на ИТ отдавна!
    (и това е писано тук от повече хора преди)

    Lilla Földi
    Водещ сътрудник
    Pernyész Csaba Току-що написах това вчера
    Дори не съм ИТ маниак...
    Сигурен съм, че разработването на хардуер е пропуснато
    Те просто не са платили за това.

    Миналата година имаше най-голямата DDoS атака в Бг. Не беше само срещу НАП и пощите. ;) Български пощи се възстановиха бавно точно заради липса на техническо обезпечаване и защита.
    А какво се случва тук в момента не знам и мисля, че едва ли ще ни кажат истината. Но съм склонна да повярвам на унгарците.
     
    Последна редакция: 14.8.23
    dedoto, milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Игри – Bigpoint
    Сайтът на БП вече работи. Фармерама през сайта също заработи.
     
  18. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Проблемът в Пощите само отчасти е технологичен, конкретния случая имаше съвсем други причини. Иначе в ИТ отношение там за някои неща са 30 години назад, работят си на DOS, лелките на гишетата се справят, всичко е шест.
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Изненада: сега влезнах да си обера хризантемите и добитъка, какво чудо! Дърветата, визуализирането им вече е нормално :) Дали има връзка с цялостното спиране на портала на БП за 30-40 мин. одеве?
     
    koteto9 харесва това.
  20. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, грешката на този проблем ще бъде оправена съвесм скоро. Първият опит бил неуспешен.

    Що се отнася до информацията по чужди форуми за нужда от стара версия или ползване на такава, това не са верни твърдения. Няма такова нещо. Отгоре ни увериха, че това не е вярно и проблемите им наистина се дължат на DDoS атаки.
     
    Bamze и dedoto харесват това.