Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Муши, не е от около час, виж постовете ми. Чак 5 мин. преди полунощ тръгна при мен след много опити. Ако греша, извинявай, но при мен е така :)
     
    .didi2002. харесва това.
  2. dedoto

    dedoto Адмирал

    крайно време е БП да да раздалечи евентите с няколко дни 8)а не всичко да става с клизма :wuerg:така играчите ще имат време за подготовка а програмистите време за изчистване на проблемите и евентуални бъгове 8)а сега какво се случва заради проблеми едното събитие не е приключило ти плясват второ че и трето и става мазало :wuerg:когато има нещо като в случая външен фактор или играта се е бъгнала :(никой няма да се сърди защо събитието е отложено 8)ама да се замазват проблемите и да се радваме че засега е добре :wuerg:няма как да се случи 8)
     
    -niksan-, kremaya, kakata13 и 5 други харесват това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Играта зацикли отново, дава грешка 502 и няма влизане.
     
    koteto9, .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  4. Игра няма!!! Влизаш в сезона, поръчки няма, рефреш, съгласяване с декларация за поверителност на 2 езика, влизаш отново в сезона и се радваш, ако има визуализация. Отиваш в небесната и пак същото - рефреш, декларации и т.н. До кога?! В момента овцете се клатят на 45% или 88%. Бонусите си "течат". До кога ще е това безумие??? Да спрат играта за 2-3 дни или месеца и ако могат, да я стартират, но да е безпроблемна. Да играем с удоволствие, а не да си "късаме" нервите.
     
    pipeto7, -niksan-, kremaya и 2 други харесват това.
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тука има тука неxDотново грешка
     
    koteto9, zvezdi4ka_86 и .TAINNA. харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И при мен е така, спрете тази игра, напраете основен ремонт и тогава я пуснете, може ли по 24 часа да висим на компа и да опивваме?
    Ужас!
     
    koteto9, червената_шапчица и .TAINNA. харесват това.
  7. DAN63

    DAN63 Обитател

    По мои наблюдения играта си вървеше добре до към 6.40 часа , тогава започна да се забавя преминаването от поле в поле , а сега съвсем отказва да работи , явно хакера си е допил кафето , събудил се е и е в стихията си в момента , дори си представям как пръстите му , дълги и тънки като на виртуозен пианист , летят по клавиатурата , едва докосвайки клавишите , а за страничния наблюдател изглеждат като обвити в мъгла заради невероятната скорост....Дано му спре интернета на този >:(>:(>:(
     
    Кобрелия, Bamze, milena7004 и 8 други харесват това.
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    алелуя влязохxD:cry:почва се подаръци всеки ден бегали,техниката не бере преминаване от поле в поле невъзможно мъка, мъка....xDxD
     
    Последна редакция: 13.8.23
    Кобрелия, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Прочетено в немския форум (не мога да намеря къде го четох), цитирам с превод:
    "какво означава DDoS атака: "Клиентите" имат цели. Например, накърняване на репутацията на компания или изнудване на компанията.
    Хакер е организиран, за да създаде ботнет.
    Хакерът завършва ботнета и неговите "клиенти" имат право да го използват.
    За около 20 долара на час.
    Ако съм правилно информиран, дори не ми трябва компютър в домакинството, а само рутер, който след това се интегрира в ботнета незабелязано от вас, например.
    Разбира се, нашите ИТ разбиращи фермери могат да дадат обяснение за това. Един IP може да бъде блокиран, така че трябва да се използва ботнет. Много усилия да навредиш на оператор на игра, но не знам нищо за това. Може би опит за изнудване, платете сума XY или ще парализирам сървъра ви.
    BP трябва да се занимава с престъпници, които искат откуп, за да спрат атаките. Но няма гаранция, че след плащане няма да бъдете атакувани, за да изнудите още повече пари.
    Най-лошата идея е, че BP ще трябва да спре операциите, защото ще продължи да бъде атакувана .... докато не останат никакви пари."
    Не знаем каква е истината. Факт е, че отново нямаме игра. Имаме знаещи и запознати с проблема играчи. Ако могат да влезнат във форума през акаунт, моля да кажат малко повече за DDoS атаките и за ботнет.
     
    Последна редакция: 13.8.23
  10. мими-73

    мими-73 Прохождащ

    Немога да вляза в играта и постоянно ми се появяват поверителност за бисквитки.
     
    koteto9 и -iliana7- харесват това.
  11. pipeto7

    pipeto7 Стажант

    И днес ли ще е мъкаааа?>:(
     
    koteto9 харесва това.
  12. хамилто

    хамилто Стажант

    аз влязох,но имам проблем с пазара,не се отваря и се въртят слънчогледи до замайване..играя с Мозила,а за поверителността няма да коментирам,тя на всички писна:)
     
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Клиентът не работи. Увиснах да чакам овцете в браузъра. От време на време правя рефреш. И ако случайно се закача и се отвори картата, спирам до там. Няма мърдане на никъде. Нооо от панела с новините веднага и с лекота в очите ми се набиват Спринт за намаления и Разпродажба на главен ключ. Що за глупост? Кой купува в неработеща игра? Да вземат да ги спрат да не харчат ресурс ?
     
    milena7004 и dedoto харесват това.
  14. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    Освен,че отново не успях да вляза снощи и събитието е обречено. вече анимацията на готовата продукция отново не се показва, стои като току-що засято,а е готово......:oops:
     
  15. dedoto

    dedoto Адмирал

    да.. продава се главен ключ а еделвайсите са празниxDи нищо не им работи:wuerg:то не че другото е като хората8)
     
    -niksan-, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  16. zvezdi4ka_86

    zvezdi4ka_86 Стажант

    И при мен е така. Даже и в клиента, където играя най често, тази сутрин едва влязох и няма след 5 минути ме изкара от играта. Така не се играе!!! Много е изнервящо...
     
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    снощи не, но нощес в 23:55, след непрекъснати рефреши и опити за влизане, влезнах с лекота, все едно нищо не е имало. Играх и се радвах, че няма проблем. Половината основно беше обрано от някой от опитите ми, но сега успях да пусна купон за 1 час и да ошетам навсякъде. До сутринта, до към 6:40 всичко беше ок и изведнъж, както писа DAN, всичко се срина отново. Та до сега, 9:47 - изритаха ме от браузъра, но вече играя ура! Играта се оправи :D

    п.п. Попаднах на пост 984 на играч:

    Вход / Изход / Показване на проблеми Единство чрез браузър| Страница 50 | Фармерама EN (farmerama.com)
    Цитирам с превод от гугъл:
    Обадих Bigpoint.com, страницата отива вероятно можете да използвате
    другите игри е вероятно само Farmerama
    ако кликнете върху Farmerama там нищо не работи като тук

    , така че изглежда, че няма атака срещу самата BP, но *** отива, аз просто се регистрирах там другите също искат изтегляния, които не направих

    Замислям се каква е истинската причина за проблемите във Фармерама, щом другите БП игри работят.

    ---
    В клиент не мога да напълня вода, а в браузър пълня. В клиента има много запъвания и прекъсвания, в браузър май е по-добре. За сега. Да видим до кога.

    ----------------
    Умряяяя, играта пак умря
    An error occurred while processing your request.
    Reference #97.1fc5dd58.1691916261.131be4b7
    не може да се влиза в акаунт
    Работи от 9:47 до 11:45 и пак спря, изведнъж :(

    ---
    Умряяяя, играта пак умря
    An error occurred while processing your request.
    Reference #97.1fc5dd58.1691916261.131be4b7

    не може да се влиза в акаунт
     
    Последно редактирано от модератора: 13.8.23
    dedoto харесва това.
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    току-що обрах и засях всички полета без проблеми, може би съм хванала някакъв моментен проблясък
     
    Кобрелия и .TAINNA. харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Точно 2 часа работи: от 9:47 до 11:45

    An error occurred while processing your request.
    Reference #97.1fc5dd58.1691916261.131be4b7

    не може да се влиза в акаунт

    ------
    този път спирането беше само за 15 мин. и се оправи
     
    Последна редакция: 13.8.23
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    След като писах преди малко минах през алпите без проблем, пуснах в мелницата тръби, приключих задача и предадох разни работи за сезона, всичко върви на 6 при мен. пу-пу, да не чуе дявол.
     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.