Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не ми стана ясно какво си пробвал/а.
    Но все пак си бил/а във фермата и сутринта, и следобяд. Брал/а си и т.н.
     
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Знам, че е почивен ден, но от 4-5 дни играта е много зле.
    Играя само на клиента, трудно влизам, обирането, сеенето, поливането е ужасно, преминаването от поле в поле е почто невъзможно, налага ми се да излизам и влизам по няколко пъти.
    Направете нещо, моля.Днес дори и колелото се е изморило.
    ИД: 2967355
     
    Последна редакция: 11.9.22
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Няма информация играта да е била или в момента да е недостъпна.
    Съжалявам, но мога да помогна само с баналните съвети: почисти при теб каквото може да се почисти, провери настройките на графиката (да не са на Високо и да е изключена анимацията), провери състоянието на интернет връзката, след рестартиране на устройството затвори всичко друго, освен играта и т.н.
    Приятен ден!
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Без почистване на кеша,не му разбирам, другото е направено, но и при други познати го има този проблем, за гоненето не ми се говори, все по-зле се справям:oops:.
    Благодаря все пак.
     
    Bamze харесва това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Кой браузър ти се отваря след като затвориш клиента? (Евентуално да помогна с инструкции за почистването на кеша.)
    Моля, за нищо.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и Bamze харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    За съжаление мога да играя само през клиента.
    Нито хрома, нито музилата могат да ми отворят фермата.
    Аз съм стара вече да се уча на нови нещаxD.
     
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    затвори клиента през хикса до зъбното колело горе в дясно. Ако излезнеш от там, пита сигурен ли си, че искаш да излезнеш от играта? Потвърди със зелената отметка и ще ти се отвори браузър, в който пише Ти излезе от играта, а под това има зелен бутон Назад към играта. Виж в кой браузър ти се отваря. От там можеш да опиташ да влезнеш в играта.
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, известно ми е, че играеш през клиента.
    Но въпросът е как затваряш играта?
    [​IMG]
    Чрез посочения със синята стрелка "Х" или чрез посочения с червената. Правилното затваряне е чрез посочения с червено. Тогава се отваря този браузър, който на твоето устройство е зададен като браузър по подразбиране. За него питам какъв е.
    И според мен никога не е късно да се научи нещо ново.
    А не пречи все пак да опиташ предложеното ти от Тайна - или ще се зареди играта, или няма да се зареди. Напомням само, че първото зареждане в някой си браузър отнема повечко време.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Здравейте! Напоследък влизането през клиента ми стана доста трудно, а да не говорим колко пъти ме изхвърля - поне 7-8 пъти само докато се опитвам да обера небесната градина. Кажете ми, дали има нещо, което мога да направя, за да се спре това
    изхвърляне, защото е страшна мъка по2ч. да се опитваш да обереш цялата ферма.
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Нямам никаква представа с какво устройство играеш, доколко то се справя с играта, дали проблемът не е в малкото количество памет, типа процесор и т.н.
    Също така нямам никаква представа каква е интернет връзката ти, колко е бърза и стабилна.
    Не ми остава нишо друго, освен да те посъветвам баналните неща - да провериш какви са настройките ти в играта, да не би анимациите да са включени и графиката да е настроена на "Високо", когато играеш да бъде затворено всичко друго освен играта+евентуално антивирусна програма, вкл. примерно да бъдат затворени скайп, форум и т.н., периодично да почистваш кеша на браузъра, който се отваря при затварянето на клиента.
    Приятен ден!
     
  11. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Благодаря! Ще пробвам .
     
    mushnu4ka харесва това.
  12. bomberabg

    bomberabg Стажант

    Здравейте! Защо пълнолунието не зарежда през телефон?
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    По принцип е препоръчително да се играе на настолен компютър или лаптоп, а не през мобилно усторйство.
    За съжаление при игра през мобилно усторйство - каквото и колкото върви.
    С друго не мога да помогна.
    Приятна вечер!
     
    .TAINNA. и bomberabg харесват това.
  14. bomberabg

    bomberabg Стажант

    Здравейте! Купих комбайн и не мога да използвам тиквен мармалад, не мога да обера??? Не мога да използвам комбайна за да махна полетата? Какво правя тогава с този платен комбайн?
     
    Последна редакция: 30.11.22
    ka-linka и DILQNADELI харесват това.
  15. bimbi

    bimbi Прохождащ

    Новият изскачащ прозорец блокира играта във всички опции,от купуване на вода до пазара през браузър игра 54892007
     
    bim177 и ka-linka харесват това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Това не е всичко аз сега получавам съобщение което с сигурност ми е писано вчера... Съжалявам bilq76, не сега го получавам явно е имало проблем и все още има проблем не мога да ти пиша на лични
     
  17. jeny73

    jeny73 Прохождащ

    Комбайна не може да се активира,какво става с играта?>:(
     
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Има някакви проблеми с играта, известно било, работели по отстраняването им.
    При мен в клиента се държи прилично играта, но не и в браузър.
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Значи... който играе през браузър, да ляга да спи :D. До сутринта дано го оправят, че да засеем нормално с водица и да предадем едно-що в читалището, че и там зацикля.
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Не са ми активни бутоните горе вдясно за настройки, излизане от играта и пътят към форума.
     
    .TAINNA. харесва това.