Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Извинявам се, моя грешка, ИД номера е необходим за тези, които имат проблем с евента Извитото пипало. От вас ми е нужда информация от къде играете, браузър /кой/ или клиент, дали сте пробвали да играете от друг браузър, различен от този с който играете обикновено, с кой уиндоус сте, а ако някой може и има възможност да заснеме на видео в какво точно се състои проблема, ще е от голяма помощ на техниците...
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Има много написано в немската тема по този въпрос. Играчите са предоставяли всичко, но има пост, в който се казва, че всички тези неща са безсмислени и губят времето на играчите.
    Разработчиците имат достатъчно много инструменти да фиксират проблемите и да се справят с тях. Имат и тестови акаунти, и тестови програми, тестови машини, да си тестват сами. Ако са опряли играчите да им помагат, не са за тази работа. Изразявам лично мнение :)
     
    kikiniki-n харесва това.
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    И в нашия форум има писано, ако няма обратна връзка от нас, това обезмисля съществуването на този форум. :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. stefka_1938

    stefka_1938 Прохождащ

    Имам проблем с влизане в отделните места и островите. При кликване за влизане изчаквам до 100%, но се озовавам на същото място, от където съм тръгнала. Понякога при работа на самото поле се получава блокиране и трябва да изключа играта от Х на синята горна лента/другият Х не работи/ Влизам в играта, свършвам работата на първото поле , а после отново не мога да отида на второто, на друго поле или остров. Какво да правя? Вместо удоволствие, аз се изнервям. Моля, помогнете ми.
     
    Последна редакция: 14.7.22
    .TAINNA. харесва това.
  5. *ПчеличкатаМая*

    *ПчеличкатаМая* Подрастващ автор

    Имам проблем с преминаването от поле в поле ,изчаквам до 100 % и съм пак в същото поле ,обирам полето и след рефреш се оказва ,че не е обрано.От два дни е кошмар.Моля да погледнете.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Аааа не е така, как се обезсмисля? Имаме си прекрасна обратна връзка с нашия екип и съм благодарна. До сега почивах и сега се гмурнах в играта. Пу-пу да не ни е уроки, май са я пооправили. Минах само с 1-2 рефреша :p
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Проблемите са открити и ни увериха, че грешките са поправени. Би трябвало да се играе нормално вече, поне повечето от играчите...:)
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Благодаря, наистина играта се държи добре, стабилна е :)
     
    Кобрелия харесва това.
  9. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Не може да се влиза във играта, не иска да зареди пак ли има проблеми- ПП Оправи се
     
    Последна редакция: 21.7.22
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Пожелавам безпроблемна игра!:)
     
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Играта забива. Първа поръчка за сезона - отбеляза се с тикче като завършена, но не отрази точките в лентата. Рефрешнах, оказа се неизпълнена, предадох втори път същите растения и чак тогава ги отчете. Сложих мимина тор на 8 дървета на бахата, самолетът похвърча и замръзна на екрана, минах по всичките полета, на всяко поле - голям самолет. Рефрешнах - прибра се.
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Не мога вече от час да вляза през клиента в играта.Кара ме да пиша основна парола,започва да зарежда и играта се затваря.Също така на помощните ферми като ме накара да напиша' помощната' парола ми изписва,че съм сбъркала.Сега по чудо влязох през хрома без да забие,защот досега това ставаше.Моля за проверкаID: 25015633
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Няма информация да е имало проблем с играта. Нито имам лични такива наблюдения.
    Относно поръчката - вероятно (но няма как да проверя) не ти е взело два пъти растения.
    Относно самолета - ако желаеш да се предаде като проблем, остави ID, къде играеш (браузър и кой или клиент), какъв уиндовс ползваш, както и снимчица на въпросния самолет.
    Приятна вечер!

    Привет,
    Повтарям вече казаното на kalin-ka, но няма информация да е имало проблем с играта.
    Относно паролите - те се записват някъде на твоето устройство. Възможно ли е сам/а да си ги изтрил/а? След като се сблъска с проблема с паролите рестартира ли устройството си и след това да видиш как се държи клиентът? Иначе пробвах при мен как се държи клиентът и е наред, не забелязах проблем.
    Относно проверката - проверка на какво?
    Спокойна вечер!
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Играта днес е ужасна, какво става пак?
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Съжалявам, но няма информация нещо да става, нито пък че играта е била недостъпна. Нямам лични наблюдения за времето, за което пишеш. След това при мен играта се държа прилично.
    Приятен ден!
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Днес е малко по-добре, но вчера имаше проблем и не само при мен, някои съседи имаха затруднения при оправянето на фермите си.
    Усмихнат ден.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Вчера и днес до обяд наистина имаше проблеми с влизане и особено с влизане и излизане от клиента. Влизам, въртят се слънчогледи и мисли, мисли дали Сезам да се отвори или не. Излизам и сега не иска да се затвори, забива компа. Вадя диспечер на задачите и давам край на процеса, за да се затвори прозореца на клиента. Докато играя имаше запъване и замръзване.Често правех рефреш или излизане/влизане в играта. Процесора в такива моменти се товари много. Вижда се в диспечер на задачите.
    За браузърите друг да каже, че нямам време да тествам.
     
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител


    Ден-два играта беше стабилна, ей сега самолетът пак заби. Не ми е безкрайно голям проблем, оправя се с един рефреш, писах, за да проверя има ли някой друг подобен проблем. Ей ги две снимки, стои си при преминаване от поле на поле. Извинявам се, че са големи, ама само така мога да качвам снимки.

    [​IMG]

    [​IMG]
    През браузър играя, с Вивалди, който не ми е създавал никакви проблеми до сега.
     
    Последно редактирано от модератора: 26.7.22
    .TAINNA. харесва това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Сега играх през браузър. Проблемите са същите, както и в клиента. Трудно влизане и трудно излизане от играта. В бележките не работи CTRL+V, а ако искам да копирам текста от получена бележка с CTRL+A, освен бележката, се маркира всичко надолу извън нея. Копирането правя само с клавиатура без мишка:

    [​IMG]

    ID: 14069390 и още един по-голям от моя акаунт, на приятелката ми ID: 13776070. Проблемът с бележките и бутоните за копи-пейст в клиента са добре. Правят мизерии само в браузър. Но запъването при влизане и излизане го има.
     
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    .TAINNA., Ctrl+C и Ctrl+V работят добре във Mozilla Firefox и Google Chrome. Да, Ctrl+А във въпросните браузъри маркира данните извън рамката на играта, вместо цялото съобщение. Ще бъде предадено, ако вече друг не го е направил.
    ka-linka, също ще бъде предадено, ако вече не е.
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.