Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. cveta_66

    cveta_66 Стажант

    Все пак благодаря.От години влизам през едно и също устройство и интернет и т.н. и може да се бави но винаги зарежда, а от снощи нищо.Лека вечер.
     
    Последно редактирано от модератора: 1.4.22
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодаря!
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, ще предам да почистят кеша при теб, дано помогне.
    Приятна вечер!

    П.П. Почистен е вече.
     
    Последна редакция: 1.4.22
  4. milka_k6868

    milka_k6868 Активен автор

    Не мога да предавам растението, какво става, оправете я таз игра:mad:.
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    добро утро, ако искаш помощ за куеста, остави ми ИД, ще предам каквото трябва...
     
  6. cveta_66

    cveta_66 Стажант

    Благодаря. Вече мога да влизам.Лек ден.
     
    mushnu4ka и Кобрелия харесват това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Приключила си куеста днес в 07:18:59 ч.
    Приятен ден!
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. milka_k6868

    milka_k6868 Активен автор

    благодаря за помощта,всичко е наред лека вечер.
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Няма за какво, но моля.
    :)
     
  10. Australia_1980

    Australia_1980 Прохождащ

    От няколко дни насам има проблем с играта и обирането става прекалено бавно особено ако става ръчно без техника!! Като се започне от небесната градина по няколко пъти ме пита на ред да обира ли и много бавно го отчита. След това поставянето на харита и оборите също не е както трябва и бави. Не знам на нечестни играчи с Бот програми ли се дължи или на нещо друго но е много досадно всичко.............
     
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    провери си компа, махни антивирусната за час и виж дали ще се оправи. Проблемът е при теб.
     
  12. Australia_1980

    Australia_1980 Прохождащ

    не е само при мен.........и един пиятел има същия проблем! Досега не беше така а аз нищо не съм правил по моя компютър
     
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    няма други оплаквания, като гледам. Ако искаш проверка, остави ИД, твоя и на приятеля ти. Ще мине някой от екипа и ще провери. Но според мен и двамата имате РС проблеми :)
     
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, това, което мога да направя е да ми оставиш ИД на фермата и да ти изчистя кеша на акаунта. После ти да изчистиш твоя кеш и да видиш дали има подобрение.
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. LEVSKI_SOFIA_

    LEVSKI_SOFIA_ Стажант

    ID 37789621
     
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    кешът е почистен вече, почисти и ти твоя за по добър резултат:)
     
  17. koz108

    koz108 Стажант

    Искам да Ви попитам ще я оправите ли тази ферма най-накрая или не? Аз не мога да разбера какво се случва вече? От бот програмите ли е от друго ли е аз не знам, но вече не може да се влиза във фермата и да се играе нормално да чакаш половин час да ти зареди играта е пълен абсурд, а на редовете още 40 минути и говоря за тези, които обират ръчно не с комбайни, защото не всички могат да бъдат механизирани. До админите влезте в някой ваш профил и опитайте да обирате ръчно да видите колко време ще ви коства това само за 1 ник - 1 час и половина пълен абсурд. Вие ако имате толкова време за 1 профил аз нямам какво да говорим за повече!
     
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Мисля, че трябва да се спре спекулацията с ботовете. Моля ви. Имам няколко малки фермички, които обирам ръчно, без техника, и нямам проблем. Оставете ИД да ви изчистят кеша. Понякога кеша създава проблеми :)
     
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, а ти кога ще оставиш ИД да ти изчистя кеша?! Да си приказваме само нищо няма да се оправи....
     
  20. Australia_1980

    Australia_1980 Прохождащ

    А можело значи да се оправи............ и не било нито от моя компйтър който си е напълно наред и не било от никакъв кеш!!! Проблемът бил при вас ама добре че се намерил някой да го оправ!! Кой знае какво още ще измислите след компютъра и кеш

    Само ще ти кажа че изобщо НЕ Е ОТ КЕША, защото след т нар ПОЧИСТВАНЕ абсолютно нищо не се промени!!Проблемът е бил при вас!! Изобщо не спекулирам с БОТОВЕТЕ за мен страшно много хора играят по този начин и не е изключено точно те да натоварват играта толкова много
     
    Последно редактирано от модератора: 4.6.22