Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Благодаря. За сега е добре. Оправи се без да пипам нещо.
    Аз съм със 7-ца и ползвам аваст, но ще я махна. Може би прави проблем. Не знам каква антивирусна да сложа. Може ли някой от играчите и екипа да ми даде идеи? в момента не мога да преинсталирам, а не смея да стоя без антивирусна.
     
    Bamze и mushnu4ka харесват това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Също ползвам Вин7, легален. И платена антивирусна Есет Нод32.
    Но не съм чак такъв разбирател, за да имам мнение дали авастът създава проблем, не го познавам.
    Стискам палци да продължават да са добре нещата при теб.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и Bamze харесват това.
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, проблемът произхожда от уиндоуса 7. Изисква последната актуализация на самия уиндоус.
    Ако уиндоусът не се обновява автоматично или не напомня за обновяване, могат да се инсталират сертификатите на системата на този линк - https://support.microsoft.com/en-us...Jedb2YP4r9_CBMLuZjU1C4SUhsN62kugUHER4wKddRCv8. Това ми дадоха като решение.
     
    maqpan4o, ПЕПЕЛЯШКА, Bamze и още 1 човек харесват това.
  4. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Благодаря,че си се опитала да помогнеш,не свърши работа нищо от тези,не се актуализира,смених си антивирусната,продължава да твърди,че страницата на Фармерама е хакерска :D,играя както мога,с телефон,с помощ от приятел за игрите,защото и аз не можах от телефона да нахраня дяволчето :)
     
  5. kracsi

    kracsi Прохождащ

    Здравейте,немога да разбера защо не ми се отворя полярното парти от всички възможни места пробвах неможах да вляза.
    Благодаря!
    kracsi ID13385761
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, няма информация за проблем със събитието.
    Единствено със съвет мога да помогна какво би могло да се предприеме в такива ситуации - да провериш интернет връзката, да почистиш кеш и каквото може да се почисти на твоето устройство, да нямаш отворено нищо друго освен играта, да пробваш с друг браузър, ако играеш през браузър и др.под.
    :)
     
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Не мога да вляза в играта. Имам таймер на който пише, че ще се разблокира след 119 часа. Не мога да разбера какво става.
     
    koteto9 харесва това.
  8. petraki1961

    petraki1961 Стажант

    защо ни са блокирани акуантите , не можем да си видим и ИД тата.................каква е тази поредна глупост, явно искат да на откажат напълно от играта

    Муши , ще проверите ли какво става с акуантите ни , блокирани сме и не можем дори да си видим ИД тата , за да предадем за проблем
     
    Последно редактирано от модератора: 6.1.22
    koteto9 харесва това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    :cry::cry::cry::mad::mad::mad:

    Искаш да кажеш, че това е свързано с бот програмите, така ли?
     
    Последно редактирано от модератора: 6.1.22
  10. petraki1961

    petraki1961 Стажант

    не е до бот програмите, не всички ползват такива
     
    tanyamery харесва това.
  11. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Дано. Надявам се скоро да ни съобщят официално, какъв е проблема.
     
    koteto9 харесва това.
  12. лудияМакс

    лудияМакс Прохождащ

    У нас няма съобщение, но другаде има:
    Съобщение - Бот Бан Уейв | Фармерама EN (farmerama.com)

    Уважаеми фермери,

    Днес ние отново забрани повече сметки от обикновено, както на бот използване. Искаме да уверим, че ще проведем Събитието на жътвата възможно най-справедливо.
    Моля, имайте предвид, че използването на програми, които поставят прекомерно натоварване на Услугите, е строго забранено, и това се отнася за използването на всеки софтуер, който би повлиял на нормалния геймплей от нашите правила и
    условия.
    Последно: ние сме забрана бот сметки постоянно – това е текуща
    процедура.
    Благодаря за разбирането и подкрепата ви,
     
  13. Пастора

    Пастора Стажант

    погледнете датата на публикацията, която сте цитирали
     
  14. petraki1961

    petraki1961 Стажант

    пълни глупости , има забранени акуанти , които нямат бот...........е този път сами си го набутаха , надали някой ще даде повече лев за тази игра
     
    лудияМакс харесва това.
  15. лудияМакс

    лудияМакс Прохождащ

  16. Пастора

    Пастора Стажант

    просто бигпойнт имаха едно благородно намерение (подобно на всяка компания за игри, когато става дума за евент с класация)
    лошото е, че май се престараха подценявайки последиците от направеното. (мое мнение)
     
    Последна редакция: 6.1.22
    лудияМакс харесва това.
  17. Miloto190

    Miloto190 Прохождащ

    да бяха забранили на тези акуанти да участват в класирането , а не да не могат да си влезнат в играта
     
    tanyamery и лудияМакс харесват това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И все пак какъв е критерия, защото аз например съм се възползвала един единствен път преди около половин година и толкова. Колко време ще действа тази санкция? Ако догодина се случи същото? Сега с този блокаж не мога и реда да си купя. Мисля, че въобще не е честно.
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Въпросите ти не са от компетентността на форумния екип.
     
  20. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Без да съм ползвал бот по някакъв си измислен БП-ски критерий съм алт.И без това не мислех да се напъвам да си изпразня хамбара за смешните им награди. Една година ходене по мъките и накрая вместо да си копам спокойно за читалището наказателна почивка. ИСКАМ СИ ПАРИТЕ ЗА ТЕХНИКАТА >:(>:(>:(>:(>:(>:(>:((като не мога да направя нищо друго ще си викам на воля). Няма да ви се моля некадърници защото не съм виновен за нищо. А може би това е компенсацията за скъсаните нерви, ако е така голямо благодаря!!!