Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    При надникване в акаунта ти виждам, че след като си писал, все пак си успял да влезеш в играта.
    Но и в записите за твоето логване видях една грешка, която означава дублирано логване, затова не си можел да влезеш в играта. (Не съм много сигурна в какви ситуации се появява тази грешка, само изказвам предположения, че си рестрартирал лаптопа и след това всичко си е дошло на мястото, т.е. оправило се е.)
    Приятна вечер!
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mimi-m

    mimi-m Подрастващ автор

    Защо днес, три пъти когато реша да влезна в играта , трябва постоянно да чистя кеша и да рестартирам лаптопа? За четвъртия път, при опит да влезна няма проблем, но да обера градината е непосилно!
    ID: 2839477

    ---
    Вече втори ден не мога да си обера фермата, някой ще погледне ли защо имам проблем?
     
    Последно редактирано от модератора: 9.7.21
    milena7004 харесва това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Нямах проблем да посетя фермичката ти и да обера едно малко поле.
    За съжаления освен с баналните съвети с друго не мога да помогна: да провериш интернет връзката, да затвориш всички излишни програми/приложения, да почистиш каквото може да се почисти в твоето устройство, да рестартираш устройството и да опиташ отново да се логнеш и т.н.
    Не забравяй, че понастоящем играта е по-тежка и има по-високи изисквания към устройството, с което играеш.
     
  4. mimi-m

    mimi-m Подрастващ автор

    Всичко изписано беше изпробвано преди да пиша. След като сте влезнали вече няма проблем и успях да я обера .
     
  5. lion

    lion Прохождащ

    Отварям начална страница на играта и не мога да продължа.Сутринта нямаше никакъв проблем?
     
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Може ли ИД на фермата?
     
  7. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    От снощи нищо не мога да направя,само детелинката се върти,интернет има,не става от никъде,ужасно досадно е
     
  8. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Здрвейте, нещо работи ли се по играта в момента, изобщо не мога да вляза от оклоло 30 мин насам. Дори не ми зарежда и през клиента, и през браузър. Техническа поддръжка не намерих съобщение да има, моля за проверка.

    П.П. Някой влиза ли в играта, какво става? От 2 часа не мога да вляза
     
    Последно редактирано от модератора: 28.7.21
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Какво е било преди 2 часа от личен опит не зная, но в момента нямам никакъв проблем с логването.
    А също така няма информация да е имало глобален проблем с играта.
     
  10. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Тогава можех да влизам, сега не
    Излиза ми бял екран
    Може ли да помоля да опиташ да влезеш при мен, благодаря

    Само това се появява и през браузър и през клиента, рестартирах лаптопа и не се оправя
    https://prikachi.net/image/Ca0Mx
     
    Последно редактирано от модератора: 28.7.21
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами намърдах се, старах се да не оставям прашни следи от галоши, нахраних рошавото пиле на пустото поле.
    Почисти кеша и/или преинсталирай клиента (но преди това го деинсталирай). Няма с какво друго да помогна.
     
  12. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Вчера така и не се оправи, накрая се отказах. Днес няма проблеми. Така и не разбрах къде е проблема. Благодаря ти за помощта.
     
    mushnu4ka харесва това.
  13. FOX

    FOX Прохождащ

    Здравейте! От снощи се опитвам да вляза в играта и все не успява да ми зареди като се логна? Моля за помощ, какъв може да е проблема? Може ли да е от браузъра? /позвам Opera/
     
  14. Bamze

    Bamze Болярин

    Моля те да оставиш ИД на фермата, за да може админите да влязат и да направят проверка. Така ще им помогнеш да установят проблема, иначе няма да могат да го направят.
     
    Кобрелия харесва това.
  15. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Здравейте! не мога да вляза в играта, само при мен ли е така?
     
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не. Предадено е, че има проблем с играта.
     
    mimi123123456 харесва това.
  17. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Играта почна и проблемиииии
     
  18. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Много трудно се справям,трактора е на празни обороти,вече близо 5 пъти влизам и излизам,най-сетне успях само да засея растението и до тук
     
  19. .water.

    .water. Адмирал

    Мога да отида на пазара корабчето ,но не ме пуска на полетата .Какво правим вече минава почти час губим вреемето за разсяване!!!??????
     
  20. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Азвлизам единствено на основното,не ме пуска никъде другаде,ееее голяма гадост,изнервя ме.