Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Няма как да проверим какво се случва при теб и защо не можеш да се логнеш в играта.
    Няма информация за глобален срив на играта.
    За съжаление единственото, с което мога да помогна, е да посъветвам баналните неща - да провериш скоростта на интернет, да опиташ през клиента, ако играеш в браузър, или в друг браузър да пробваш, да почистиш кеша на браузъра и др.под.
     
  2. ТИН

    ТИН Обитател

    Благодаря за проверката .В момента успях да влезна .
     
  3. stoeva

    stoeva Подрастващ автор

    здравейте и аз от снощи имам пролем с влизането в играта, снощи въобще не можах постоянно ме изхвърля, днес сутринта влезнах, после не, пробвах няколко пъти - деинсталирайх, инсталирах, след това незнам случайно ли зареди.
    stoeva ID 1568191
     
    koteto9 харесва това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Нито за снощи, нито за тази сутрин има информация да е имало глобален срив на играта и тя да е била недостъпна.
    Все пак се радвам, че си успял/а да влезеш в играта.

    Моля, не че има за какво; и се радвам, че си успял/а да поиграеш.
     
  5. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Има вякакъв проблем с влизавето и аз не можах да влезна няколко дни , наложи се да си сменям паролата въпреки , че ми е от години:mad:
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Странно, но как тогава са отворени подаръците от Рошко през последните дни (няма неотворен), след като не си можела да влезеш? Относно паролата - ако си имала съмнения, че друг влиза вместо теб, добре си направила, че си я сменила.
     
    bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  7. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И на мен това ми стана странно, става въпрос за два дни.Но ако е влизал някой не е бил луд да копае вместо мен:cry:
     
  8. koteto9

    koteto9 Старейшина

    еиииииииииии какво става от сутринта не мога да вляза в играта изкам връзка с ония дето се правят на майстори аман това в гавра
     
    Последно редактирано от модератора: 12.5.21
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Няма информация, че играта е или е била недостъпна.
     
  10. koteto9

    koteto9 Старейшина

    след като побликувам играта се оправя незнам как става товзаНяма информация, че играта е или е била недостъпна.

    -----
    еиииииииииии какво става от сутринта не мога да вляза в играта изкам връзка с ония дето се правят на майстори аман това в гавра
     
    Последно редактирано от модератора: 13.5.21
  11. daruba

    daruba Стажант

    от вчера вечерта не мога да вляза в играта. Ползвам Клиента
     
    koteto9 харесва това.
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Подаръкът от Рошко днес е взет, следователно е влизано в играта.
    Отново няма информация, че играта е недостъпна.
    Мога да посъветвам баналните и познати неща - провери интернет връзката си, почисти каквото може да се почисти на устройството, с което играеш, евентуално и в браузъра, затвори всичко излишно и т.н. И опитай пак.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. koteto9

    koteto9 Старейшина

    а стига с тия Няма информация, че играта е или е била недостъпна.немога да влязав играта от сутринта компа ми е нов и мощем да така че нее е от него а нещо при вас става то бива ама това е гавра с играчите която граничи с цинизъм и се сърдите за грубо отношение а как по друг начин да кореспондираме???

    -----
    искам връзка с тия които посържат играта защто това е гавра *** вчера ме пуснаха чак в 16ч а сега не стига с *** оправете яяяяяяя
     
    Последно редактирано от модератора: 13.5.21
    pipeto7 харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Не знам от къде си. Не знам какъв интернет ползваш, на кой доставчик. Но има начин за кражба на интернет трафик чрез кражба на IP адрес и чрез кражба на мак адрес. Крадецът си ги въвежда при него, взима ти трафика и при теб става това, за което говориш.
    Извинявай, че се намесвам, но проблемът е при теб. Освен това, което казах, има още други причини за намаляване на нета, при което да не ти се зареждат определени неща.
    Моля те, спри с грозните си негативни, неграмотни изказвания. Единствен/а си, не виждаш ли?
     
  15. koteto9

    koteto9 Старейшина

    нета ми е достатачно бръз и го ползвам от 10г.да така че не ми приказвай глупости и не се прави на всезнайко
    Единствен/а си, не виждаш ли? какво да видя изаснявай се ако можеш
     
    aylakz, maik94. и лудакрава1 харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Играта падна за около 10-тина мин. След нея падна и форума. Може ли да се провери какво е станало? Заминаха ми бонусите от игрището и от небето, от цъкалковите полета, БП ще ни компемсира ли и как?
     
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, не знам какво се е случило при теб, аз съм вътре и на двете места, с обичайните проблеми, няма коментари и оплаквания за срив от други държави... Мисля си дали няма връзка с нета, след като и двете са "паднали" /и форум, и игра/.....
     
    Последна редакция: 20.5.21
    .TAINNA. харесва това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Блазе ти, на две места ами идвам при теб с компа :p И няма връзка с нета, защото писах мейл, докато чаках да се оправи всичко, но нищо. Щом няма други оплаквания, може да е имало срив в сървърите на НЕТ1 и да е била прекъсната връзката към фармерама. Не съм им звъняла. Хубаво е, че беше за кратко. Лошото е, че сега за 10 мин не влизам в бонусите :) Карай да е весело ;)
     
  19. АнЖемел

    АнЖемел Стажант

    Ами то снощи беше мисия невъзможна да играя цели пет часа,до един часа пробвах,загуба на две реколти. Моля да обясните причините и способни ли сте да ги отстраните ,за да има една нормална игра.Това са пет часа без достъп !И тази сутрин няма проблем?
     
    koteto9 харесва това.
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Няма информация, че е имало глобален срив на играта, поради който тя да е била недостъпна. Няма и оплакали се играчи от други държави.