Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    45 минути имаш до брането на китките. Позволих си да ти бутна настройките на графиката от Високо на най-ниското.
    Но почисти каквото можеш, изключи форум, евентуално скайп и т.н.
    Толкова от мен. И стискам палци да успееш навреме да се намърдаш в играта.
     
  2. galateq

    galateq Стажант

    Здравейте,отново имам проблем с играта.На 5тия път влязох,но не мога нищо да обера.
    galateq ID: 20310731
     
    koteto9 харесва това.
  3. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Само аз ли не мога да вляза по никакъв начин в играта - клиента ме изхвърля преди да е отворен, а в уинити само се логвам и до там!?
    beti06 ID: 31420593

    Дали някой ще ми отговори на запитването!? Бонусите си изтичат, играта не се отваря и какво правим!?
    >:(>:(>:(>:(:mad::mad::mad::mad::mad:
     
    Последно редактирано от модератора: 7.4.21
    koteto9 и nivata1 харесват това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Няма информация за глобален проблем с играта.
    Също има играчи, които са писали, че са обрали еди-колко си изскачащи, т.е. играят в момента.
    Така че друго не мога да направя, освен да те посъветвам баналните неща, т.е. да затвориш всичко, да рестартираш компютъра или през каквото там играеш, да почистиш каквото може да се почисти в браузъра/ите и устройството и др.под.
     
  5. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Благодаря!
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо.
    Но все пак ще добавя, че при теб е имало опит за дублирано логване - примерно си бил/а логната в играта и си опитвала още веднъж, или някой друг е шетал при теб и ти си се опитвал/а също да влезеш да играеш.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Благодаря още веднъж! Мога ли само да помоля, да не ми изтривате публикациите, защото първо не съм нападала никой и второ, ако някой има нужда от адвокат, сам ще си каже - просто върнах отговор на този, който не за първи път се опитва да иронизира играч!
     
  8. koteto9

    koteto9 Старейшина

    оправете играта ей от 1ч немога да вляза направихте ни на луди с тая *** игра

    какво става продалжава да не мога да вляза вземете се в ръце най накрая оправете я стигас тия глупости
     
    Последно редактирано от модератора: 11.4.21
  9. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Не мога нищо да правя....нито Небесна градина....нито нищо ID 22764287
     
    koteto9 харесва това.
  10. koteto9

    koteto9 Старейшина

    айде бе оправетея най накрая стига с тая подиграфка id4343190

    най накрая се оправи
     
    Последно редактирано от модератора: 11.4.21
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Няма информация да е имало глобален проблем с играта.
     
  12. mimi-m

    mimi-m Подрастващ автор

    Добър ден! Опитвам се да влезна в играта от 1 час и постоянно ми изписва, грешен ник и парола. Всичко което е необходимо го направих , но продължава проблема. През телефона едвам успях да влезна във форума да пиша.
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ако оставиш ID на акаунта, мога да надникна дали има логване в играта от този акаунт.
    Иначе няма информация за глобален проблем с играта.
     
  14. mimi-m

    mimi-m Подрастващ автор

    до сега го търсих , едвам ми отвори през телефона фермата и успях да запиша ID.
    ID : 2839477 ника си ми е същия
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не видях логване днес. А аз успях да вляза при теб. Не зная защо ти не успяваш. Единственото което мога да посъветвам - да затвориш всичко, да почистиш каквото може да се почисти, да рестартираш устройството през което играеш и др. под. и да опиташ отново да се логнеш.
     
  16. mimi-m

    mimi-m Подрастващ автор

    Всичко това което сте описали, го бях направила! Накрая изтрих играта и я инсталирах, и пак не искаше. Промених си паролата и стана , вече съм в играта с нова парола.
     
    Bamze харесва това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Радвам се, че проблемът е разрешен. Приятен ден!
     
    mimi-m харесва това.
  18. zdravka80

    zdravka80 Стажант

    ИД857005 и ИД34275275 от 9 h опитвам и не мога да обера полетата.Влизам и излизам постоянно.
     
    az1900 харесва това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, играта от вчера е много тромава, предали сме "нататък по веригата" недоволството на нашите играчи.
    Но няма информация за глобален срив на играта, т.е. невъзможност за влизане в играта (а тази тема е за това).
    Опитай да затвориш всичко излишно, донакъде това помага.
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. ТИН

    ТИН Обитател

    От два часа не мога да вляза във фермата. Много моля да проверите какъв е проблема .
    ИД : 28542457
    Благодаря предварително .