Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не мога да отговоря на този въпрос.
    Но друго ми направи впечатление: farnerama.com

    П.П. И друг е докладвал подобен проблем. Ще те помоля за информация през какво устройство и какъв браузър ти се случва каквото се случва.
     
    Последна редакция: 18.2.21
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    :) :) :) ами това е защото съм "много печена" и го преписвах, понеже не мога да качвам снимки :) :) :)
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ох, ПП-то ми прочете ли?
     
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Играя на таблет, през Пуфин про.
     
    koteto9 харесва това.
  5. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Същата грешка ми дава. През андроид и едж. Нямах този проблем преди. Сега ще пробвам да го ъпдейтна.
     
    koteto9, maqpan4o и tanyamery харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И моля напиши, за да зная дали да ъпдейтвам.
     
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Същата грешка ми даде и на мен. През тлф самсунг (андроид) с едж. Ъпдейтнат е браузъра.
     
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И тръгна ли играта? Защото пробвах и през телефона, не става - изписва същото съобщение.
     
    koteto9 харесва това.
  9. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Не, браузърът си е ъпдейтнат така, че нямаше какво да му ъпдейтвам.
    Преди време някой каза, че с едж работи добре играта и за това си го дръпнах и наистина работеше до днес.
    Ще взема да пробвам и през други браузъри на тлф-а и ще "докладвам".
     
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    21:10ч. аз най-накрая се логнах - ура.
     
    tani1980 харесва това.
  11. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Аз също не можах да вляза днес към 4, деинсталирах ,отново инсталирах-нищо.Попитах човек ,който е по-наясно и той ми отговори следното-""това изглежда като грешка в техния джаваскрипт - може да им пишеш на съпорта"".За моя голяма радост, вече работи пак нормално.

    Да,това ми обясниха и на мен ,но откакто спряха флаш аз играя всеки ден през ейдж, и нямаше проблем, а друг браузър за телефон не става, явно това днес е било инцидентно,защото вече работи нормално.
     
    [[Fermerkaa]] и tanyamery харесват това.
  12. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И при мен работи вече на еджа.
     
  13. masha_hockey

    masha_hockey Стажант

    През няколко минути играта започва да забива и ми изкача това съобщение и се скрива. Моля да проверите, ако проблема е от мен. ID: 34750459 (https://i.imgur.com/lAhJCGr.png)
     
    Последна редакция: 19.2.21
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, доколкото виждам нямаш проблем с логването в играта, а тази тема е за това.
    Относно молбата за проверка: няма как да проверим защо при теб се случва това, т.е. защо при теб играта на моменти "зависва". Единствено мога да те посъветвам тривиалните неща - да опиташ с друг браузър, да почистиш браузъра си от излишни кеш данни, да затвориш излишните приложения или да играеш през самостоятелния клиент.
     
  15. biser4e

    biser4e Стажант

    Не мога да вляза отникъде.
    biser4e ID 12509783
     
    az1900 и koteto9 харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Че играта в момента е бавна - така е.
    Но успях да се логна при теб, амарантът чака обиране. Т.е. баналните съвети - затвори излишните приложения, почисти каквото може да се почисти, опитай друг браузър или през клиента и т.н.
     
  17. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    отново не може да се влезне през нито един браузер нито през клиента, до кога бре хора , техниката си тече , брустера ми тече .................
     
    ПЕПЕЛЯШКА, лудакрава1 и koteto9 харесват това.
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Карантина!!!
    От никъде не мога да вляза???
    Какво става с тази ферма, гътна ли се?:cry:
    Евента е голяма загуба на техника, бонуси, време, ужас, до кога?
     
    koteto9, nefertiti и dedoto харесват това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Няма информация за глобален проблем с играта.
    Че съвет единствено за извършване на баналните дейности - рестартиране на комп, затваряне на всички излишни приложения, почистване на кеша на браузъра, с който се опитваш да играеш и под.
    С друго не мога да помогна, даже не мога и да надникна при теб за проба без ИД.
     
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ИД: 2967355
    Влязох до картата и на никое поле не мога да премина.