Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Проблеми-с-играта.20765/
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. eletud

    eletud Прохождащ

    Благодаря за вниманието.....причината съм аз може би....нищо не разбирам......
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля.
    А аз не разбирам казаното от теб за какво се отнася.
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Аз съм с чисто нов лаптоп с последен модел видеокарта и Ryzen 7 3800, всичко друго лети, но фермата не.......
    Днес се наложи да рестартирам сто пъти, докато свърша нещо, и накрая пак минах на флаш. Много жалко наистина
     
    adibobi и kakata13 харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Днес кога? Когато следобед имаше проблеми с играта ли?
    А относно изискванията към техниката за игра през Юнити: процесор Core i3-3110M (BGA)
    https://board-bg.farmerama.com/threads/farmerama-версия-чрез-unity.20593/
    Че би могъл/могла да се посъветваш с някой компютърен разбирател относно процесора.
    Също така не споделяш през Юнити ли се опитваш да играеш и с кой браузър или през самостоятелния клиент. Каква версия е браузъра, какъв Уиндовс ползваш, ъпдейтван ли е редовно и т.н.
     
    Последна редакция: 6.1.21
    .TAINNA. харесва това.
  6. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Да, днес следобед, опитвах и през браузър и през клиента. Почти всеки път, откакто ги въведоха, имам проблеми, най-много 10 мин и ме изхвърля. Досега не съм се оплаквала, но днес беше много изнервящо.
    Системата ми е в пъти над минималните изисквания, посочени в линка, процесорът Ryzen 7 е най-ново поколение, Windows 10 Pro, 8GB RAM. Сигурна съм, че проблем с машината ми няма, всякакви игри могат да се играят. Синът ми е разбирател е вече започна да ми се подиграва.
    Дано да намерят решение скоро, тези крашвания са супер неприятни
     
  7. ravengard

    ravengard Подрастващ автор

    Хахахаха напрраво ще падна от смях. Ще ме извинявате господа модератори, не е необходимо да сте компютърни специалисти, но все пак трябва поне малко да отбирате, а не да отговаряте като служителите в офисите на радните мобилни оператори. Да се сравява 2 ядрен процесор (Core i3-3110M) с 4 ядрен процесор (Ryzen 7) е просто смешно, че и да се търси специалист за съвет!!! Проявете малко грамотност, защото покрай излагациите на БП излагате и себе си.
     
    Последна редакция: 7.1.21
    fares77, kakata13 и dedoto харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами имаше вчера следобед проблеми с играта.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Проблеми-с-играта.20765/
    Но за да се предаде за оплакване, че играта те изхвърля през 10 мин., е необходима и информация за браузъра, който ползваш, както и неговата версия.

    Грамотна съм толкова, че да знам от какво разбирам и от какво не разбирам.
    Чела съм това-онова относно броя ядра на процесорите, но това не ме прави "отбираща" по въпроса. На теория 4>2, но нали зависи за какво се ползва, коя програма го ползва, ползва ли всички ядра и т.н.
    Но най-вече съм наясно, че има съвкупост от предпоставки/условия, за да върви безпроблемно играта.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Не само ти ще паднеш от смях, не са виновни браузерите или машината ми, всичко ми е ъпдейтнато и се поддържа до последни версии, актуализации. Имам Хром, Едж, Опера, Мозила и какво ли не. Самостоятелният клиент е ъпдейтнат, влизам бързо за секунди всичко зарежда, но като започна да предавам нещо, да се местя и т н. забива и само слънчогледи. А да не говорим за обиране без комбайн, просто е без коментар. Дори и не опитвам, мишката се мести сама, без да искам засявам нещо друго и т.н
    Както казаха и много други играчи преди, има достатъчно читави алтернативи на това Унити, защо са избрали него, недоумявам.

    Знам, че Муши не е виновна за изцепките им, даже й се възхищавам на търпението, но за съжалние само тя обира негативите. Тези, от които зависи, явно не виждат проблеми
     
    kakata13, adibobi и dedoto харесват това.
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Вчерашната песен на нов глас...
    Кажете, ако всеки ден от 15.00 до незнайсе няма да се играе! :p
     
    fares77, koteto9, pile-pale и още 1 човек харесват това.
  11. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Това вече се превръща в стандартен метод на рабата - 3 часа не можеш да влезеш в играта и после не достигат бройки....Точно включих техника и сега какво....дърво>:(>:(>:(>:(
     
    maqpan4o и koteto9 харесват това.
  12. ТИН

    ТИН Обитател

    Докога ще е този тормоз ?
     
    koteto9 харесва това.
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Какво ръчкат из играта програмистите не знам, но току-що куестовете в читалището ми цъфнаха до един с удивителна като неотворени. В 15 часа не се влизаше ни през унити, ни през флаш. Защо пуснаха събитие за време точно сега? Не сме всички хоум офис, че да можем да се вместим във времето. Спокойно тези дни можеше да върви само събитието със селекциите, което се изпълнява бързо и да си човъркат на воля из играта, без да нервират играчите.
     
    dedoto и koteto9 харесват това.
  14. koteto9

    koteto9 Старейшина

    нищо не се прави а само се задалбочават нещата
     
    Последно редактирано от модератора: 7.1.21
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Играта ме изхвърли два пъти в продължение на 5 минути. Има ли някой с подобен проблем в момента?
     
  16. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Изхвърля постоянно.
    Ужас е. Бера , слънчоглед, забива, пусното поле не се вижда, на негово място е основното. С голям зор и много време, ако успея да вляза в пустото, виждам пак необрани снежни човеци - частично. Като преди това сях с комбайн, с тор, мими, СТ, мислех, че вече зреят, а то какво - още не се било обрало от преди. Флаш е това. Едва успях да вляза във форума, та сега ще стоя тук, докато ме изхвърли системата. Много неприятно, нямам толкова време за губене.
    *
    След час допълвам поста - реших на ръка да сея, поливам, понеже не ми се проверяа постоянно дали нещо не е дало фира.... същата работа е - поливам последното поле и като с магическа пръчка изчезва поливаното навсякъде.
     
    Последна редакция: 8.1.21
    ka-linka и koteto9 харесват това.
  17. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    На всеки 5 мин рефреш или изход-вход и така успявам да свърша всичко, докато ми издържат нервите. Пак минавам на флаш, всичко е супер бързо и без проблеми. Та така засега, докато го спрат, после ще се молим да не ни забива поне, докато оберем.
    Освен това не мога да свикна с новия пазар, много е неудобен и иска повече кликвания, дано да измислят по-лесен за ползване вариант.
     
    maqpan4o, -niksan- и kakata13 харесват това.
  18. -vishi-

    -vishi- Стажант

    Освен, че доста често ме изхвърля от играта, а и много бавно ми зарежда. Обирането на полета и обори също е мъка, ако не си с комбайн, да не говорим за декорациите в цветна градина, фар..., там тези, които са в горния край, нито могат да се оберат, нито да се премахнат.
    Сега последно, на няколко пъти не можех да влизам в куестовете, защото бутона не беше активен.
    Сащо така, когато влизам директно в инвентара на обори, дървета или декорация и излезна и отново влезна ме връща от начало, а не до там, където съм била последно, както беше с флаш.
    Няма смисъл да изреждам още неща. Вместо играта да става по приятна, започва да става доста изнервяща заради уж по-добри платформи, клиенти и т.н. С флаш си беше супер, но не ни оставят право на избор., а и вече неми зарежда.
     
    Последна редакция: 11.1.21
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Флаш го спряха производителите му. Оттам насетне това води подир себе си неизползването му от браузърите и т.н. Не е някаква прищявка на БП.
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. -vishi-

    -vishi- Стажант

    За това казвам, че нямаме избор, но това не пречи да оправите играта!