Проблем с влизане в играта

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от Oskar на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз продължавам :) Никакво спиране ;)
     
    Bamze и ka-linka харесват това.
  2. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Извинявам се ,но как мога да си взема подаръка от вчера ,от календара,тъй като вчера не можах да вляза в играта.ID: 36253416
     
    Последна редакция: 13.12.20
  3. marinela1968

    marinela1968 Прохождащ

    И аз питам същото - спирането не бе по наша вина ID: 11830242
     
  4. sevage

    sevage Прохождащ

    защо трябва да даваме по 8 лг за да си вземем наградата, не е честно, ущетявате ни - id: 21666595
     
    Последно редактирано от модератора: 13.12.20
    marinela1968 харесва това.
  5. fenomenalem

    fenomenalem Подрастващ автор

    A кого да обвини работи скайп три прозореца отворени торента тегли филм и Task Manager показва Physical Memory между 75-82% .Пуснат скайп и Хром отворен един прозорец само отварям клиента и компа започва да пищи и да затваря всичко наред Memoryto да не кажа почти се занулява. Що за недомислици що за тежка програма що за чудесии .Тези ,,умни "глави това ли измислиха ако играеш фермата нищо друго да не работи това е направо нагло .Смекчи малко тона ако обичаш не сме ученици да размахваш пръчката и да се караш на всички.Ако ти нямаш друго занимание освен фермата това е друг въпрос.Това трябва да е развлечение ,а те го превръщат в кошмарно задължение .И това тук не е никакво постижение разрови се почети насам натам ще разбереш доста за игрите излиза ,че ти си компетентна ,а всички други са ливади .Недей така да нападаш хората форума не ти е лично пространство той е отворен за всички да споделят и обменят идеи да изказват както похвали така и критики.Ако не си наемат кадърни програмисти да оправят кашата повярвай ми ще олекнат от към доста потребители и то не от нашата гилдия ,а от тези ,които влагат доста средства .
     
    troi333, mimi123123456, gigi_421 и 3 други харесват това.
  6. staneli

    staneli Старши болярин

    Ама това вече е подигравка, до преди малко имаше някаква поддръжка /къртача/, сега при опит да вляза в играта се появява бял фон с едно кръстче в ляв горен ъгъл.... Имам плевня 200 %, активирала съм кестеновия ред, щолен, самата невинност, а активирах и днешния подарък +1 от Рошко...., ама май няма да мога да се възползвам максимално.... Взе да ми писва от неразбориите на БП!!!!!!!!!
     
  7. цеце51

    цеце51 Стажант

    Не мога да вляза във фермата.Появява се бял екран. ID :21364946
     
  8. daniva76

    daniva76 Напреднал

    И при мен е същата работа, бял екран и това е. Да му се не види, човек очаква след работа да разпусне и да разцъка фермата,а то какво...само ядове напоследък. Иде ми да бия хикса вече веднъж завинаги,ами жалко за 10-годишния ми труд...
     
    koteto9 харесва това.
  9. tani1980

    tani1980 Полубог

    То като за Бог да прости играта.Все едно - мир на праха и.Щото и при мен положението е същото.
     
    koteto9, .water. и daniva76 харесват това.
  10. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Точно това си помислих и аз с тоя бял екран и черния кръст горе вляво, точно като надгробен!
     
    .water. харесва това.
  11. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Извинявам се отново,че може би досаждам,но аз най учтиво попитах какво се случва с подаръка ми от 12.12..когато не можах да вляза.Никой не благоволи да ми обясни какво да правя,но когато си правите пробичките се молите да ви разбираме и да имаме търпение
    ,,Разчитаме на вашето разбиране и подкрепа! Разбираемо, че някои от вас може да се почувстват преуморени или дори раздразнени от това, но нямаме друга възможност, освен провеждането на такъв тест на сървърите в реална среда, и имаме една огромна молба към вас:
    Моля, играйте Farmerama по време на теста - ако можете да играете в Unity/WebGL Client, не е необходимо да правите нищо, версията се зарежда автоматично. Ако имате проблеми и все още не сте го направили, моля инсталирайте Standalone Client. Тук ще откриете повече информация:
    Farmerama версия чрез Unity/WebGL
    Farmerama версия чрез Standalone
    Учтиво молим всички от вас да играят играта както обикновено, както правите всеки ден. Предварителни благодарности! Имайте предвид, че Flash Client ще бъде достъпен само за още няколко седмици, така че ако все още не сте пробвали Unity/WebGL Client и не сте инсталирали Standalone Client, моля, използвайте възможността сега.
    Ако срещнете проблеми с инсталирането на Standalone Client, моля, прочетете внимателно ФАЯ. Ако не разреши проблема ви или не отговори на открития ви въпрос, не се колебайте, моля, да се свържете с екипа за поддръжка. Уверени сме, че екипите за поддръжка могат да предоставят помощ в случай на необходимост.
    Отново напомняме, че браузърът Internet Explorer е неподдържан браузър не само от Farmerama, но и като цяло. Моля, превключете на друг браузър, това също ще ви помогне да играете чрез Unity/WebGL Client. Ако вече използвате друг браузър, от решаващо значение е винаги да използвате най-новата версия на браузъра.

    Според вас колко от всички играчи във фермата знаят какво трябва да направят,колко имат най нова версия на браузъра ,а такива които са пробвали и не става какво да правят.Все пак от нас ,,играчите ,,във Farmerama не се иска да сме компютърни генйи.Извинявам се но ние играем за удоволствие и разтоварване ,а не за изнервяне,но последно време вие просто прикалихте!!!!
    Вие пишете ,,не е необходимо да правите нищо, версията се зарежда автоматично.,,и тъй като не се зарежда по никакъв начин ,повечето не са могли да влязат и сега трябва да си платя и да си взема тъпия подарък.Къде е толерантноста и разбирателството по между ни!
    Да си призная ,че изпадам в ужас, че отново ще направите нещо и аз няма да мога да вляза в Farmerama!Извинявам се отново за тона!:mad:


     
    Последна редакция: 14.12.20
    daniva76, koteto9, gigi_421 и още 1 човек харесват това.
  12. marinela1968

    marinela1968 Прохождащ

     
    georgi785 харесва това.
  13. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Аз също имах гореописания проблем,бял екран и никакво влизане,всички се опитваме да играем играта и да останем спокойни,както ни помоли екипа ,но с 2 компенсации не се компенсират нервите на всички, които имат активирана техника,бонуси и т н...да не говорим,че все още не знаем каква беше причината да не може да се влиза преди 2 часа, а загубеното време да висиш на началната страница и да те изхвърля..както вече казаха и други играчи-всичко друго работи,само фермата -не... тука има-тука няма, не знаеш на следващото бране ще го бъде ли,няма ли да го бъде,за мен лично доста обирания изпуснах.
     
  14. marinela1968

    marinela1968 Прохождащ

     
    koteto9 харесва това.
  15. koteto9

    koteto9 Старейшина

    не се извинявай тия ни направиха на маймуни каква ием целта това е загатка

    иначе как ще се нагушат защо мислиш не спират пом. тех. когато не сме в игра пълнат си гушките за наша сметка

    ти я ни направиха на маимуни подиграват се с труда на хората за 10г. направиха нещо и сега се опитват да го сасипят и са на път

    пълниш им гушите
     
    Последно редактирано от модератора: 15.12.20
  16. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Някой има ли представа защо flash е изключен и сега може да се играе само през юнити и клиент? Пак става някаква какафония. Не намирам никаква информация за това.
     
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    gigi_421 харесва това.
  18. gigi_421

    gigi_421 Експерт

  19. rasi1234

    rasi1234 Прохождащ

    виж в дясно до двата гвоздея има flash
     
    yannisz и gigi_421 харесват това.
  20. venelina_andreeva

    venelina_andreeva Стажант

    E няма влизане в играта, докога ще се мъчим