Проблем със светулчената забава

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от ka-linka на 10.6.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    При първо обиране днес предадох малко термоси и палатки, растения не съм предавала, защото разсявах. Сега влизам, няма нищо предадено, всички фенери са изгасени. Моля за проверка - ид 31376927. Предала бях на страничните полета , не на четирите в центъра.
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Тук се крие отговорът на твоето питане:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Светулчена-забава-на-открито.19881/#post-179414
     
    -niksan- харесва това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    -niksan- харесва това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, моля, за нищо.
    :):):)

    П.П. Струва ми се, че добре изскачат, не би трябвало да имаш проблем със завършването, дано!
     
    ka-linka харесва това.
  5. dedoto

    dedoto Адмирал

    до 6ч.си беше наред сега като обрах и рекох да предам за някоя фигура таратанци и си направих нова и след това взех да чета:(
     
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    При мен не зная какво се случва и не смея да предавам вече - направих първата фигура / направила съм и снимка на екрана/, но фенерите не се изгасиха, за да започна втора фигура, рефрешнах - пак си стоят запалени. Ще може ли да ме компенсират като ми завършат събитието до обяд, да ми начислят наградите и да почвам да си сея теменужките? Това на нищо не прилича. Ходя и на работа и не мога да дебна 6 дни кога всичко на БП е на 6, та да играя.
    П.п. - Отляво на лентата не се отчита направената фигура - стои си 0 фигури, а отдолу има маркирана завършена фигура. Писна ми!!!!!!!!!!!!

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 11.6.20
    .water. харесва това.
  7. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    След като ти се появи зеления тик в дясно под наградата се появява бутон "активирай", за да се отчете всичко.
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Точно дака - цъкваш върху тикчето и след това вдясно с бутана "Активирай" предаваш фигурата и ще се отчете в лентата с напредъка, а даже ще попита: "Сигурен ли си, че искаш да активираш тази комбинация и да възстановиш всички фенери?"
     
    ka-linka харесва това.
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    С тая игра още едно висше трябва да завърша. Благодаря от сърце!
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо. Приятен и усмихнат ден!
     
    ka-linka харесва това.