Проблем след въвеждане на евента Пътечка светлини

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от musha_buba79 на 14.7.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Може ли да погледнете ИД 13760183
    След 15.00 ч. играта ми бъгва, изхвърля ме, сменя по 100 пъти полета и прозорци, които избирам... не може да се играе!
    Чистих всички видове кешове, които мога да изчистя, подобрение няма.
    Всъщност проблемите са само когато отворя евента или пълнолунното поле.. също и като се опитах да засадя на бахама растението за евента ме изхвърля!
     
    Последна редакция: 14.7.21
    esz102 харесва това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    За съжаление няма какво да се погледне.
    (А дори да се разходя във фермичката ти, то ще е от моето устройство, а с него проблем с играта през браузър днес не е имало, през клиента не съм пробвала.)
    Бих могла да предам да почистят кеша при теб, ако желаеш. С друго не мога да помогна.
     
  3. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Благодаря, предайте да почистят кеша.
    А този кеш не го ли чистят някак регулярно, само когато има оплакване ли се чисти?
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, изчистих кеша, надявам се да има резултат.
    Само след оплакване се чисти кеша, понеже се отнася за съответния акаунт. Идея си нямам за глобално чистене на кеш и дали е възможно въобще...
     
  5. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Ами пооправи се, но все още се случва да ме изхвърля като се опитам да засадя лунното поле или растението на събитието. Благодаря все пак!
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.