Приготви се за рециклиране 2018 г.

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mechopuh78 на 12.1.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    няма проблеми.ще го преглътна.в крайна сметка има да отварям сума ти куести с включени животни на бахама. хубава вечер на всички.
     
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Точно това имах предвид, ще ти свършат добра работа, макар и не за рециклиране.
     
  3. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Поправено, отново :oops::oops: Извинявам се за подвеждащата информация!
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  4. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    И при мен е така
     
  5. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    И при мен е така, а след рефреш е същото, моля оправете го, неам нерви...
     
  6. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    колкото повече го гледам това събитие толкова повече не ми харесва.без да съм кой знае какъв специалист смятам че целта на създателите на играта е една.да ни разтоварят от ценни за нас ресурси и същевременно да спечелим колкото се може по малко.не случайно животните от бахама ги няма.за да събера 300 000 стойност за рециклиране от растението на събитието трябва да произведа 15000 от него за два дни.както и да е.вероятно най-доброто тепърва предстои.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    За първи път от 4 опита 4 бонуса:D:D:D.
     
    mushnuk харесва това.
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Като цяло съм доволна - с 6-7-8 опита взех бонусите (с 1 до 3 опита успях).
    След това продължих само с XL опити - от 4 опита 3 пъти по 90 ФМ.
     
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    какво е това рециклиране за близо 8 000 часа, което ми излиза, че и ново цвете имам в плевнята - 10 бр звездно цвете
    какво да го правя, за къде е
     
  10. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Било е бъг, вече го няма.
     
  11. БашФермер

    БашФермер Генерал

    взех каквото си бях набелязал от магазина, направих и 3500 монети да има в резерв, и ще чакам новите полета за любимците, че още не мога да си събера моите, какво остава да купувам още. играх с моментното бране, с карфиол, защото от последните куести в читалището на разсадници и тем подобни ми заминаха дървените чукове, а от карфиола сега изкарах 650бр да има на склад, като се наложи да се предават инструменти.
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. dil1606

    dil1606 Стажант

    Здравейте, може би не е по темата, но не успях да намеря информация за ферм.магазин и по-специално за Зона на игрището за любимци и Бустер за прибиране на реколта.
     
  13. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    Бустер за прибиране на реколтата от пълнолунните растения - + 2 реколта от Пълнолунни растения, обори и дървета, за 24 ч.
    (не влияе на растения на събитието), не заема слот.
    Зона на игрището за любимци - отваря нова част от полето за домашни любимци
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Игрище-за-любимци.16809/

    Моля те когато не намираш подходяща тема за въпроса си, да отваряш нова, иначе може да не получиш отговор.
     
  14. dil1606

    dil1606 Стажант

    Благодаря
     
  15. Kalina_fermer

    Kalina_fermer Младши експерт

    От всеки вид посадено семе излиза определен вид инструмент или не съм разбрала правилно
     
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Според мен става дума за култивирането и бонусите, които дават в активираните слотове. Бонусите на карфиола увеличават шанса за определен инструмент , разгледай тук - https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Култивиране-на-растения.2364/
     
  17. Kalina_fermer

    Kalina_fermer Младши експерт

    Кобрелия харесва това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    632 нублонска батерия
     
  19. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    А къде е машината?
    Получавам батерии, ама машината я няма.
     
  20. БашФермер

    БашФермер Генерал

    направих монетките 4000 да има за полетата с любимци, с моментното пак бях с карфиол и паднаха над 300 дървени чука, та доволно приключих с рециклатора, сега само каквото падне от бране на люцерна - това ще е. всичко ми струваше 1800 ст, повече не ми се дава, следващия път пак, сега има достатъчно монети.