Преустановяване на ползването на флаш плеъра

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от -kaloyan- на 14.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -kaloyan-

    -kaloyan- Прохождащ

    Здравейте! Разбрах за новостите,които въведохте от 11.01 тази година!Но,искам да попитам как мога въобще да продължа да играя тази игра след като изтеглям новата версия и накрая не приема актуалната ми парола???Това вече е няколко дни....уж щеше да е лесно....Пробвам да сменя паролата,за да успея да вляза и получавам съобщение,че имам и-мейл,който трябва да отворя и да сменя паролата,но уви такъв и-мейл не съм получила...Няма как да вляза в играта и за съжаление ще трябва да се откажа....Дайте ми съвет,Моля....
     
    koteto9 харесва това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,

    Форумният екип по никакъв начин не може да помогне по въпроси, свързани с пароли и и-мейл адреси.
    Обърни се за помощ и съдействие към съпорт.
    Но все пак за всеки случай прегледай и съобщенията в папка спам, да не е попаднало там чаканото съобщение.
     
  3. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    И аз имах твоя проблем...изтрий запаметения акаунт и въведи данните ръчно....ако не е там проблем, трябва да влезеш в имейла, с който ти е регистриран акаунта във Фермерама....ако е твърде стар имейл, провери дали името му все още е свободно и създай същия имейл, от там като активираш ''забравена парола'', автоматично ще ти изпрати линк за фермата, от където да си зададеш нова парола.....дано да съм ти помогнала :)
     
    Bamze харесва това.