Премиум предимства

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от tanyamery на 26.8.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Новата цъкалка от колелото на късмета, която влиза от утре в играта наистина много ми харесва , но има конфликт на интереси. Автоматичното бране на дървета към премиума ще трябва да се синхронизира с автоматично активиране на редовете касаещи дървета и новата цъкалка "Призрачен трапер", защото иначе екстрите, които касаят дърветата са в разнобой с премиума. Вероятно ще ми отговорите, че автоматичното бране може да се блокира, но нали закупуването на премиум е именно за получаването на предимства ?
     
    Последна редакция: 26.8.21
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    В евентите "Голямата гонитба" за премиума има предимство по отношение на лупите, тъй като дърветата се обират сами, а в конкретният случай - от пустото поле пълно с дървета непрекъснато се трупат лупи.
     
    Bamze и choko_59 харесват това.
  3. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    много съм зле.въобще бях забравил за тази опция.чак сега като прочетох написаното се разрових и видях че има отметка за това.както се казва по добре късно от колкото никога.ето защо трябва да се чете форума.
     
    Bamze и tanyamery харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Защо ми се струва че премиума не бере автоматично дърветата на пълнолунните полета ?
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    на пълнолунните не ги бере,
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Пълнолуние.705/
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Благодаря.
     
    Кобрелия харесва това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    тук нещо не разбрах, та ако може да получа малко светлинка :) Какво е автоматично обиране? Моите лунни дървета се обират с комбайн. Малко се обърках с това автоматично :oops:
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    .TAINNA. харесва това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    mushnu4ka харесва това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Премиума сега има ли отношение или взаимодействие с Долината на еделвайсите ?
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, няма.
     
    tanyamery харесва това.