Премахване на шапката за домашни любимци

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от sm0uk3r71 на 2.5.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    1. След синхронизацията ще бъде пуснат скрипт за начисляване на 39 ЛГ вместо премахнатата шапка от инвентара (за всички, които са имали шапка в менюто си). При първото влизане в играта след това ще видите и прозорец със съобщение за размяната.
    2. Скриптът ще бъде пуснат малко след премахването на шапките (вероятно около 15 ч. във вторник) и ще отнеме няколко часа. Това означава, че нaчисляването на 35 ЛГ вместо всяка шапка в инвентара ще стане с малко закъснение.
    3. последно колко лг:eek:щото 35 лг си е обир :pв магазина е 39
     
    Последна редакция: 2.5.16
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Тъй,шапките премахнати,15 часа мина отдавна...Де са парите да питам аз?xD
     
    georgiev, lion8080 и sm0uk3r71 харесват това.
  3. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    Явно нещо съм пропуснал :oops:защо ни вземат капите???Може ли някой да ме светне.
     
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    georgiev, lion8080 и AIDA_78 харесват това.
  5. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

  6. -Защо-

    -Защо- Напреднал

  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Бихте ли ни информирали какво се случва?
    Явно шапките са "иззети" от играта. Но обещаната за тях компенсация под формата на лалогулдени не идва и не идва.
    Носят се слухове, че е тръгнал обещаният скрипт, ама начислявал 35 лг, не обявените 39 лг. И май бил спрян...
    Какво и кога да очакваме?
     
  8. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Ще бъдат възстановени по 39 ЛГ за всяка шапка. Ако в даден акаунт е възстановена частично 35 БГ, то с втори скрипт ще бъде добавена разликата. Дали са приключили и двата скрипта и кога ще приключат ако не са, за момента нямаме информация.
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  9. amira

    amira Обитател

    Дано не ги начислят след разпродажбата на цветята.
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Благодаря, Звезди, за информацията.
     
  11. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    [QUO
    TE="sm0uk3r71, post: 83241, member: 999"]
    1. След синхронизацията ще бъде пуснат скрипт за начисляване на 39 ЛГ вместо премахнатата шапка от инвентара (за всички, които са имали шапка в менюто си). При първото влизане в играта след това ще видите и прозорец със съобщение за размяната.
    2. Скриптът ще бъде пуснат малко след премахването на шапките (вероятно около 15 ч. във вторник) и ще отнеме няколко часа. Това означава, че нaчисляването на 35 ЛГ вместо всяка шапка в инвентара ще стане с малко закъснение.
    3. последно колко лг:eek:щото 35 лг си е обир :pв магазина е 39
    [/QUOT
    ми правилно са писали , на едни ферми са начислени по 39, на други по 35 и това не мога да го разбера
     
  12. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Шапката ми я няма от вчера, но лалота не са ми начислени o_O Моля някой да провери къде са ми “ паричките“o_Oo_Oo_O

    ID:53416977
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ам то и при мен 35 дошли, гледам инфото тихомълком поправено на 39, абе кьорава работа8)явно приказката за харизания кон важи с пълна сила8)
     
    лудакрава1 харесва това.
  14. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Споко, и аз още чакам компенсацията. Все ще ни огрее и нас по някое време. :)
     
    лудакрава1 харесва това.
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    кога да чакаме втория скрипт:eek:питам , защото в някои акаунти продължава да се начисляват по 35 лг
     
  16. ka-linka

    ka-linka Пазител

    на мен не е начислено нищо
     
  17. tupac65

    tupac65 Стажант

    И при мен нищо не е начислено ид 14405748
     
  18. tan65

    tan65 Стажант

    И аз чакам начисление ид14242578
     
  19. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    При мен също нищо не е начислено ID44344272
     
  20. маууу

    маууу Стажант

    Какъв първи скрипт втори скрипт,при мен нито 35 монети има нито нищо,естествено и шапка няма вече,моля за проверка :ID: 18935807